spalio 4, 2018 Sužinok, kokias klaidas darai tirpdydama kilogramus Pataria motyvuotas atletas Artur Swan.

10 klaidų, kurias tu darai mesdama svorį!

spalio 4, 2018
IKONA.TV

Nuotr. Naglis Bierancas

Motyvuotas atletas Artur Swan, dirbdamas su savo klientais, išrinko 10 klaidų, kurias daro dauguma, kai pradeda mesti svorį ar siekia išryškinti raumenis: „Visi galvojame, kad jau ir taip nieko naujo nesužinosime, bet, bendraudami ir sukurdami individualų planą, mes atrandame atsakymus į daug klausimų, kuriuos turėjome prieš tai savo viduje. Išvardysiu 10 klaidų, kurias, mano manymu, pataisiusi tu sulauksi kur kas greitesnių, pastovesnių ir optimalių rezultatų.“

SUGRIAUTA: TRYS DIDŽIAUSI MITYBOS MITAI!

PAPRASTA MATEMATIKA: KAM LYGI TURI BŪTI LIEMENS APIMTIS?

KAIP APSKAIČIUOTI, KIEK KALORIJŲ SUVARTOTI REIKIA BŪTENT TAU?

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)