Jei ne kava, balsingajai Evelinai Young kosmetika nepadėtų

gegužės 2, 2018
Neringa Šimkutė

Už Atlanto įsikūrusi talentingoji Evelina Young žavi ne tik savo sodriu balsu, bet ir subtiliu stiliumi bei nepriekaištinga išvaizda. Šį kartą būtent apie išvaizdos puoselėjimą ir lietuviškus grožio ritualus saulėtoje Kalifornijoje ir kalbamės su Evelina.

Evelina, kaip savo grožiu rūpinatės už Atlanto? Ar darote kažką kitaip, nei darydavote Lietuvoje? Kaip atrodo Jūsų rytinis grožio ritualas?

Atvirai pasakius, tik dabar suprantu, kad gyvendama Lietuvoje apskritai skirdavau labai mažai dėmesio visiems grožio ritualams. Beveik nenaudojau jokių kremų, nevaikščiojau į salonus, turėjau tik būtiniausias dekoratyvinės kosmetikos priemones. Nesakau to su pasididžiavimu, nes tikrai manau, kad reikia save prisižiūrėti, bet galbūt todėl, kad niekada neturėjau odos ar plaukų problemų, man tai nelabai rūpėjo.

Vis tik persikėlusi į Los Andželą, gal dėl reklamos srauto, gal dėl didelio pasirinkimo bei lengvo prieinamumo, ėmiau domėtis grožio, kosmetikos ir sveikos gyvensenos temomis. Ir, atvirai pasakius, ėmiau sau daug labiau patikti ir geriau jaustis. Nors ir toliau likau labiau prie tų merginų, kurios labiausiai mėgsta gerai išsimiegoti ir atsikėlusios užsitepti drėkinamąjį veido kremą, vis tik vonioj „must have“ priemonių atsirado trigubai daugiau. Mano didžiausias ryto ritualas yra kvapnus puodelis kavos (šypsosi). Be jo jokios kosmetikos priemonės manęs nepadailintų.

Ar naudojatės senoviškais, lietuviškais, močiutės ar mamos grožio patarimais?

Vieninteliai natūralūs grožio patarimai, kuriuos retsykiais naudoju ir mėgstu, tai kavos tirščiai, kaip kūno šveitiklis, bei sauna, nes nuo mažų dienų man mama ir močiutė kartodavo, kad gražiai, spindinčiai odai šios priemonės yra puiku.

Ar amerikietės ir lietuvės supranta grožį skirtingai? Kuo skiriasi amerikiečių ir lietuvių grožis ir savęs priežiūra?

Tiksliau kalbėti galėčiau apie Kalifornijos grožio standartus, nes pačios Jungtinės Amerikos Valstijos tarpusavyje yra labai skirtingos ir su skirtingomis pažiūromis. Los Andžele mados labai skiriasi nuo Teksaso ar Majamio madų. Nors, kaip ir visur, gali pamatyti visko, vis tik Los Andžele šiuo metu aukštojoje madoje labiausiai dominuoja natūrali, bet prižiūrėta išvaizda (tarkim, Jurgita Jurkutė ar Edita Vilkevičiūtė būtų puikus lietuviškas pavyzdys), o socialinėje erdvėje visiškai priešingai – pastebiu, kad merginos mėgsta ypač paryškinti bruožus, nes tai atrodo gražiai nuotraukose.

Lietuvaitės dažnai sako, kad dairosi įkvėpimo iš Vakarų arba Rytų, bet iš tikrųjų mes, lietuvaitės, turim labai išskirtinius bruožus ir manau, kad turėtume tai tik pabrėžti, nes kuo ilgiau gyvenu Los Andžele, tuo labiau pastebiu, kad išskirtinumas yra pats didžiausias privalumas. Kam būti kažkuo kitu pasaulyje, kai galima būti savimi.

Kokie 3 produktai visuomet keliauja su jumis?

Būsiu nuobodi, bet tai būtų drėkinamasis veido kremas (naudoju DRUNK ELEPHANT Lala Retro Whipped, be jo nebeįsivaizduoju savo gyvenimoJ), dantų pasta ir VIKTOR & ROLF Flowerbomb kvepalai.

Ar yra kažkokie lietuviški produktai (grožio), kuriuos visuomet stengiatės parsivežti į JAV? Jei taip, kokie?

JAV niekur nerandu valomojo makiažo pienelio, kurį labai mėgdavau anksčiau. Jie tiesiog naudoja putojančius veido prausiklius. Pripratau prie jų, bet parvykdama iš Lietuvos vis tiek visada parsivežu valomojo pienelio.

Ar sunku išlaikyti tokią liekną figūrą šalyje, kuri nuolat įvardijama kaip turinti daugiausiai nutukusių gyventojų? Pasidalykite paslaptimis?

Vėlgi, Kalifornija, Los Andželas, tai yra meno ir šou pasaulio kraštas, todėl čia daugiausia sutiksi labai gražių, lieknų ir pasitempusių aktorių, modelių, šokėjų. Aš pati esu linkusi labai greit priaugti svorio, jei tik nustoju sportuoti, todėl tiesiog skaičiuoju su telefono programėle („MyFitnessPal“) suvartojamą maisto kiekį ir pagal tai susidėlioju savo aktyviąją veiklą. Jei pavalgau daugiau, einu daugiau pasportuoti, ir atvirkščiai. Deja, stebuklingų „1, 2, 3“ paslapčių, kaip lengvai sulieknėti, nėra. Tai yra toks pat darbas, kaip ir visa kita, bet drąsiai galiu pasakyti, kad sunkiausia būna tik pati pradžia, o gera savijauta atperka visą vargą.

Geriausia surasti labai tvirtą motyvacinį pagrindą ištverti pirmąsias dvi savaites, o po to ima matytis pirmieji rezultatai ir tada ta motyvacija tik didėja (šypsosi). Mano pirmasis tikras motyvacinis šaltinis buvo vestuvinė suknelė, kurią užsisakiau likus pusei metų iki vestuvių, žinodama, kad dizainas neleidžia jos praplatinti, tad neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik įeiti į tą sveikos gyvensenos režimą, kuris išliko iki šiol. Nesakau, kad valgau tik salotų lapus ir bėgu valandomis ant bėgimo takelio, nes man gyvenime viskas yra balansas. Svarbiausia jaustis laimingai. Kartais noriu picos ir tingiu eiti sportuoti net kokias dvi ar tris savaites. Papilnėju keliais kilogramais ir nekeliu dėl to problemų, bet kai jau pasiilgstu aptemptų kelnių, vėl lekiu į sporto salę ir vakare atsisakau deserto.

Pavasarinį AŠ IKONA žurnalo numerį dar gali suskubti įsigyti prekybos vietose arba čia: https://www.perkuknyga.lt/lt/naujausios-knygos/vmg-as-ikona.-pavasaris-2018.html


← Grįžti

Komentarai:

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)