Paprasta matematika: kam lygi turi būti liemens apimtis?

rugpjūčio 9, 2018
AŠ IKONA

I – Imbieras

Tai puikus būdas kovoti ne tik su mikrobais ar virusais, bet ir vidiniais uždegimais. Jeigu jaučiate, kad atsikėlėte ne ta koja, o gal ir yra pavojus, jog galėjote pasigauti ligą, tuomet pasidarykite karštos arbatos su imbieru. Nuostabiausia dar ir tai, kad imbieras gali padėti sulieknėti ir sumažinti pilvo apimtis – suvalgykite jo truputėlį prieš kiekvieną valgį, ir rezultatą netrukus pajusite pačios.

Į – Įtūpstai

Visi žinome, kad norint turėti dailų užpakaliuką, reikia daryti gilius pritūpimus. O kas, jeigu nemokame jų taisyklingai atlikti? Ne bėda, yra puikus pratimas – įtūpstas, kuris apkrauna tiek sėdmenų, tiek kojų raumenis, padeda stiprinti abi kojas tolygiai, nes pratimas atliekamas kiekvienai kojai atskirai.

Y – „YouTube“

Nežinote, ką pasigaminti vakarienei ar kaip atlikti tam tikrą pratimą? „YouTube“ yra puikus išradimas: šioje duomenų bazėje rasite filmuką bet kuriam gyvenimo atvejui. Tingite eiti į sporto klubą? Mankštinkitės namuose, o įkvėpimo ir idėjų ieškokite „YouTube“ – čia siūloma tūkstančiai treniruočių vaizdo įrašų.

J – Joga

Visi žinome, kad sportas mūsų gyvenime yra be galo svarbus. Judėti, kelti, stumti… Bet kaip su tempimais ir kūno balansu? Joga šiuo atveju yra puikus išsigelbėjimas tiems, kurie jaučiasi kaip medis. Galiu garantuoti, kad vyrukai (moterys – taip pat), kurie užsisėdėjo sporto salėje, pasijustų kur kas geriau, jeigu pradėtų propaguoti jogos užsiėmimums.

K – Kava

Kava ne tik skani, bet ir puikus energijos šaltinis. Kavoje esantis kofeinas gali pakelti nuotaiką bei energijos lygį, o jo saugi dienos norma yra arti 600 mg sveikam žmogui. Kiek tai yra? Apie 6 stiprios kavos puodeliai.

L – Liemuo

Kiekvienas žmogus turėtų rūpintis savo pilvo apimtimi. Matematika paprasta: jūsų liemens apimtis turėtų būti lygi pusei jūsų ūgio. Pavyzdžiui, jeigu jūsų ūgis yra 170 centimetrų, tai optimali liemens apimtis ties bamba turėtų būti apie 85 cm. Vis dėlto, ideali sveikos moters liemens apimtis turėtų būti mažiau nei 80, o vyro – 94 cm, sportuojančiųjų liemens apimtys turėtų būti dar mažesnės.

M – „Motyvuoti atletai“

Nenori mokyti, nenori aiškinti, bet tiesiog nori savo pavyzdžiu visus užkrėsti? Nebūtina savęs alinti ir kakinti, kad rastume balansą tarp meilės sau ir meilės maistui. Tiesiog reikia žinoti, kaip tai daryti tinkamai. Būtent apie tai pasakoja „Motyvuoti atletai“.

N – Nemiga

Milijonai žmonių pasaulyje kankinasi dėl nemigos. Jos priežastys – tiek psichologinės, tiek medicininės. Pirmas dalykas, kurį tiesiog privalote padaryti – nustokite prieš miegą naudotis išmaniaisiais telefonais ir žiūrėti televizorių. Norite gero miego – padėkite telefoną ir pultelį į šalį. Nedarykite klaidos: nesigriebkite migdomųjų, nes išsiaiškinus nemigos priežastis ir jas pašalinus, viskas susitvarkys savaime.

O – Omega 3

Jeigu jūsų tikslas – mažesnis cholesterolio kiekis kraujyje, tuomet omega 3 riebalų rūgštys yra būtent tai, ko ieškote. Jos ne tik mažina blogojo cholesterolio kiekį, bet ir padeda kovoti su uždegiminiais procesais jūsų organizme, saugo nuo vėžinių susirgimų,

P – Poilsis

Ar žinote, kad lieknam kūnui reikia ne tik daug sporto ir tvarkingos mitybos, bet ir kokybiško poilsio. Taip, jūs privalote ilsėtis ir leisti kūnui atgauti jėgas. O retkarčiais padaryti ir savaitės pertraukas nuo ypač aktyvaus gyvenimo būdo – pamatysite, kaip pagerės jūsų rezultatai…

 

MOTYVUOTA VASARA: KUO KEISTI CUKRŲ IR KIEK ANGLIAVANDENIŲ MUMS REIKIA IŠ TIKRŲJŲ

„SKINNY FAT“ – SINDROMAS, SU KURIUO SUSIDURIA NET PAČIOS LIEKNIAUSIOS

KAIP APSKAIČIUOTI, KIEK KALORIJŲ SUVARTOTI REIKIA BŪTENT TAU?

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)