lapkričio 17, 2017 3 greitos, sveikos ir efektyvios grožio procedūros Grožio profesionalai rekomenduoja!

160 minučių – ir tu šventės karalienė

lapkričio 17, 2017
Neringa Šimkutė

Trys procedūros ir tu – jau pailsėjusi, atsigavusi, grįžusi į save ir net dar gražesnė. Netiki, kad viskas įmanoma taip greitai? Mes irgi netikėjome, bet apsilankėme Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“ ir galime savo kailiu patvirtinti, kad tos 160 minučių yra geriausia, ką gali pasidovanoti sau. Ne, ne minutes – o ypatingą laiką vien SAU, kai su tavim bus elgiamasi kaip su karaliene, o po procedūrų tapsi tikra švenčių ikona!


← Grįžti

Komentarai:

  • Violeta gruodžio 22, 2017, 17:02

    Hydrafacial procedura, vita liberata purškiamo įdegio procedūra, Hair botox plaukų procecūra.

  • Danute lapkričio 17, 2017, 21:00

    Labai grazu, pasakiska

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)