gruodžio 11, 2017 Kaip apsirengusius į žiemos žaidynes išleisime savo olimpiečius? Pristatoma naujausia „Audimo“ kolekcija.

2018-ųjų žiemos olimpinių žaidynių kolekcija

gruodžio 11, 2017
IKONA.TV

Artėjant žiemos olimpinėms žaidynėms palaikome savo sportininkus! Tiesa, juk svarbūs ne tik rezultatai, bet ir apranga – sutinka visgi pagal rūbą. Oficialią Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių rinktinės „LTeam“ aprangą sudaro Lietuvos simbolika dekoruoti tarpusavyje lengvai derinami funkcionalūs ir stilingi drabužiai bei aksesuarai. Kuriant kolekciją didelis dėmesys skirtas modernioms medžiagoms, technologijoms bei šiuolaikinio dizaino sprendimams. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio sukaktis, įamžinta grafinėmis šalies simbolikos detalėmis, rūbams suteikia išskirtinio vizualumo. „Audimo“ kolekcija – VIDEO.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.