kovo 23, 2018 Drėkinti galiukai = sveiki plaukai! Netikėti Karolinos Meschino plaukų priežiūros patarimai.

3 blizgančių K. Meschino plaukų paslaptys

kovo 23, 2018
IKONA.TV

Fotosesijos, kasdieniai renginiai, eksperimentai su jais: tai garbanoti, tai lygūs, nuo ko jie itin išsausėja, spiginančios šviesos – taaaip…. Nuo to plaukai tikrai kenčia. Tiesa, plaukus gali atgaivinti ir kitaip. Kaip? Viskas – videoreporatže!

Problema ir sprendimo būdai:

SOS! Slenka plaukai! Ką daryti?

Kad plaukai būtų purūs:

Pamiršk per naktį nugulėtus plaukus!

Kaip išsirinkti sausą plaukų šampūną:

Švarūs plaukai – per 1 min.

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)