lapkričio 2, 2017 Stiliaus idėjos pagal „Instagram“ 4 stiliaus idėjos pagal „Instagram“ žvaigždę Kylie Jenner.

4 stiliaus idėjos pagal „Instagram“ žvaigždę Kylie Jenner

lapkričio 2, 2017
Irina Cybina

Turbūt visada manėte, kad, norint atrodyti kaip „Instagram“ žvaigždei, atsieina beprotiškai daug? Štai ir ne. PPC „Ozas“ bei IKONA.TV stilistai demonstruoja, kad yra visai kitaip. Prieš jūsų akis – 4 stilingi, rudeniški ir garantuotai visų kišenei pritaikyti deriniai pagal paauglių dievaitę bei „Instagram“ žvaigždę Kylie Jenner. Stebėkite, kopijuokite, bet nepamirškite būti savimi, nes savimi būti geriausia. Visas garderobo dalis rasite PPC OZAS.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)