„50 pilkų atspalvių“ primena man mano gyvenimo košmarą

vasario 9, 2018
Skaiva Jasevičiūtė

Iliustracija – Dorotė Joana Pociūtė

Apie ką jūs pagalvojate išgirdusi frazę „blogas seksas“? Apie nemokšą vyrą, kuris čiupinėja ne ten, kur reikia? Apie išankstinę ejakuliaciją, kai viskas baigiasi dar net neprasidėjus? O gal tiesiog apie aistros nebuvimą? Taip, visi mano išvardyti požymiai netaikytini geram seksui, tačiau toli gražu neprimena to blogumo, kurį teko patirti mano pašnekovei Violetai. Ir ne, ji nedirbo prostitute – ją septynerius metus lovoje kankino jos nuosavas vyras.

„Aš tave labai saugau.“ Tikriausiai ši frazė buvo Violetos ir jos vyro santykių pradžios pagrindas. Pora susipažino Violetai iš nedidelio miestelio atvažiavus studijuoti į sostinę. Susipažino banaliai – bare. Nuėjo į kelis pasimatymus ir pradėjo draugauti. Ir ta draugystė buvo labai graži.

Koks jis buvo jūsų pažinties pradžioje?

Reikia pasakyti, kad jis buvo vos ne dešimtmečiu už mane vyresnis. Aš jauna pirmakursė, o jis – jau dirbantis žavingas jaunas vyras. Ir jis pradėjo mane globoti, o man patiko, kad kažkas manimi taip rūpinasi. Buvo visi merginimo elementai: dovanos, restoranai, diskotekos, romantiškos kelionės. Tik sekso nebuvo.

Kaip suprasti nebuvo?

Nebuvo. Pasibučiavom mes jau po antro pasimatymo. Ir po to labai daug bučiuodavomės, bet toliau niekas nejudėjo. Jis vis sakydavo: „Neskubėkim, tu man reikalinga ne tik dėl to.“ Na, kuri moteris neištirptų nuo tokių žodžių?

Na, man būtų keista… Galvočiau, gal problemų kokių yra, o gal aš netraukiu…

Man nebuvo. Aš juo tikėjau, mes labai daug bučiuodavomės, jaučiau, kad jį traukiu. Jis buvo dėmesingas, supažindino mane su savo draugais, šeima, susipažino su mano visa gimine. Jis sukūrė paties patikimiausio žmogaus įvaizdį ne tik mano, bet ir visų mano pažįstamų akyse. O aš taip įsimylėjau, kad man gera buvo vien būnant su juo. Nebuvau nekalta, kai su juo susipažinau, bet mano turėta seksualinė patirtis buvo tokia menka, kad tikrai nesiveržiau į lovą ir iniciatyvos nerodžiau – laukiau, kada tai įvyks, ir tiek.

Bet jūs kalbėdavotės apie seksą?

Santykių pradžioje – ne per daugiausia. Jis vis man sakydavo, kokia aš graži ir kaip jis manęs trokšta, kaip mes gyvensim kartu ir turėsim daug vaikų. Kažkada paklausiau, kada mes tuos vaikus darysim, o jis man atsakė, kad kaip ir priklauso – po vestuvių. „Aš tave labai saugau“, – pasakė tada, o man niekas neberūpėjo, nes jis užsiminė, kad nori mane vesti. Buvau be galo laiminga.

Užbėgsiu įvykiams už akių: negi santykių pradžioje nieko, visai nieko neįtarei?

Visiškai nieko. Jis buvo švelnus, švelniai bučiuodavosi, glostydavo rankas, darydavo pėdų masažą. Mes draugavome pusę metų. Tada jis labai romantiškai pasipiršo – per Kalėdas. Visos mano šeimos akivaizdoje. Aš, aišku, sutikau. Vestuves iškėlėme po keturių mėnesių.

Iki to laiko gyvenote kartu?

Ne. Aš nuomojausi butą su kursiokėmis. Jis gyveno su draugu. Jis man sakė, kad po vestuvių kelsimės į mūsų namus, kuriuos įrenginėjo.

Tai iki vestuvių nebuvo sekso?

Oi, buvo. Pirmas mūsų kartas buvo po sužadėtuvių. Išvažiavome į kelionę kartu. Ten, viešbutyje, pasimylėjome pirmą kartą. Viskas buvo labai gražu, švelnu ir nieko neįprasto. Jis man vis kartojo, kad mane myli, kad būsiu jo žmona, mūsų pirmas seksas tikrai buvo kaip visų normalaus proto žmonių. Gal net per daug tradicinis (juokiasi) – toks atsargus, lyg vėl mane labai saugotų. Kiti kartai irgi buvo panašūs.

O tada?

O tada mes susituokėm. Pradėjome gyventi kartu, dar kelis mėnesius mylėdavomės normaliai. Ir prasidėjo. Atrodo, nekaltai – pirmą kartą, berods, jis sekso metu man pradėjo pešti plaukus. Pagalvojau, kad įsiaudrino, nekreipiau dėmesio. Tai pradėjo kartotis. Pasakiau, kad skauda, jis atsakė, kad labai gerai, kad tai jį jaudina. Žinai, dėl mylimo vyro galima ir pakentėt truputį – kentėjau. Tačiau vien plaukų jam neužteko: užlauždavo rankas, kartais smaugdavo, stipriai ranka trenkdavo per šlaunį. Visas švelnumas ir bučiniai išgaravo. Išvis nesibučiuodavo, prieidavo staiga, nuplėšdavo rūbus ir… Ir jei aš muistydavausi, toks jausmas, kad jam dar labiau tai patiko. O aš kaskart jaučiausi lyg prievartaujama, nes susijaudinti nuo to nesugebėdavau. Tačiau jam tai visai nerūpėjo.

O tu tylėjai?

Pasakiau, kad man nelabai patinka. Jis mane sugėdino, kad šiais laikais visi taip mylisi, kad nuobodus seksas ardo šeimas, tada vyrai eina pas meilužes ieškoti to, ko negauna iš žmonos. Negi aš būsiu kaip lenta, kuri neturi fantazijos… Jis man netiesiogiai grasino, kad jei nedarysiu lovoje to, kas patinka jam, jis išeis pas tą, kuri darys. Aš tada nenorėjau, kad jis išeitų, aš jį mylėjau.

Toks seksas tau buvo nemalonus?

Nežinau, gal ir yra moterų, kurioms patinka būti prievartaujamoms, man ne. Net jei tai daro mylimas vyras. Man trūko to jo švelnumo, aš niekaip negalėjau suprasti, kur jis dingo. O situacija tik blogėjo.

Kaip?

Jis pradėjo žnaibytis. Skaudžiai. Bet taip labai skaudžiai. Ir ne tik sekso metu. Jam patiko, pavyzdžiui, būnat svečiuose skaudžiai man įžnybt, tarsi parodant, kas manęs laukia namie. Žnybdavo dažniausiai į krūtinę. Visa krūtinė būdavo nuolat mėlyna. Prašydavau, kad nustotų, bet jis juokdavosi, kad juk nemuša manęs, o aš, jautruolė, žnybtelėjimo bijau. Rodžiau mėlynas krūtis, o jis sakydavo, kad tai įrodo, kad esu jo žmona ir pas kitą nenueisiu. Kalbėtis buvo beprasmiška. Kažkada sekso metu pradėjau verkti, tai dar labiau jį užvedė ir po to kelias savaites jis darydavo viską, kad tik pravirkčiau. Va toks ir seksas: aš verkiu – jis kaifuoja. Jei neverkiu, jis suima mano odą ir žnybia taip, kad ašaros ištrykšta, jei bandau gintis ir pasitraukti, tai su didžiausiu malonumu mane užgula. Jei rėkiu, užkemša burną. Jei stipriai priešinuosi, tai gaunu grubaus analinio. Pamažu pradėjau kuo mažiau priešintis, taip pačiai mažiau skaudėdavo. Palaipsniui jis pasitelkdavo vis įvairesnių žaislų mano kankinimui: botagas, antrankiai, per dideli vibratoriai…

O po sekso? Jis atsiprašinėdavo?

Ne, o už ką atsiprašinėti, jei jam būdavo gera. O ar man gera, jam nerūpėjo.

Visą atvirą pokalbį rasite naujausiame AŠ IKONA žurnale. Žurnalą įsigyti galite čia.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.