7 Kim Kardashian (KK) grožio paslaptys pagal „Google“

vasario 28, 2018
Neringa Šimkutė

Nuotr. Vida Press

Garsiosios Kim Kardashian niekam pristatyti nebereikia. Pasaulis akylai stebi kiekvieną šios garsenybės pasirodymą viešumoje ir įnirtingai aptarinėja visus įdomesnius jos drabužių derinius, tačiau šį kartą palikime dviprasmiškus įvaizdžius nuošalyje ir pažiūrėkime, kaip ir už kiek KK puoselėja savo grožį.

1. KK dievina kosmetinius aliejus (ypač rožių), kuriuos kasdien naudoja tiek veidui, tiek kūnui. Po aliejaus – „sunkios“ sudėties (kuo daugiau aktyvių komponentų), intensyviai drėkinantys kremai bei serumai, kuriuos naudoja įsigėrus aliejams (maždaug po 10 min.).

2. Vien ryte Kardashian sunaudoja apie 10–12 skirtingų kosmetikos produktų, kurių vertė svyruoja nuo 1500 iki 3000 dolerių.

3. KK visuomet atlieka dvigubą odos valymą. Iš pradžių ji veidą nuvalo kosmetinėmis servetėlėmis (mėgstamiausios – „Neutrogena“), o vėliau dar nuprausia ir ALIEJINIU prausikliu.

4. Spindinčių Kim plaukų paslaptis – retai plauti galvą. Ji plaukus plauna ne dažniau nei 2 kartus per savaitę, tačiau reguliariai naudoja įvairias (net ir namines) plaukų kaukes.

5. Moteris jau yra atlikusi kraujo plazmos terapiją (PRP procedūra), radijo dažnio termoliftingą, vakuuminį veido masažą ir daugybę kitų inovatyvių procedūrų.

6. Asmeniniai KK grožio specialistai kasdien ją gražina po 2 valandas, o jos makiažo rutina susideda iš 50 (!!!) žingsnių ir kainuoja apie 2700 dolerių.

7. KK kasdiena sportuoja po 2 valandas. Dieną pradėdama nuo intensyvesnio sporto, vakarais ji dažniausiai renkasi pilatesą. Be to, laikosi Atkinso dietos.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12