7 Kim Kardashian (KK) grožio paslaptys pagal „Google“

vasario 28, 2018
Neringa Šimkutė

Nuotr. Vida Press

Garsiosios Kim Kardashian niekam pristatyti nebereikia. Pasaulis akylai stebi kiekvieną šios garsenybės pasirodymą viešumoje ir įnirtingai aptarinėja visus įdomesnius jos drabužių derinius, tačiau šį kartą palikime dviprasmiškus įvaizdžius nuošalyje ir pažiūrėkime, kaip ir už kiek KK puoselėja savo grožį.

1. KK dievina kosmetinius aliejus (ypač rožių), kuriuos kasdien naudoja tiek veidui, tiek kūnui. Po aliejaus – „sunkios“ sudėties (kuo daugiau aktyvių komponentų), intensyviai drėkinantys kremai bei serumai, kuriuos naudoja įsigėrus aliejams (maždaug po 10 min.).

2. Vien ryte Kardashian sunaudoja apie 10–12 skirtingų kosmetikos produktų, kurių vertė svyruoja nuo 1500 iki 3000 dolerių.

3. KK visuomet atlieka dvigubą odos valymą. Iš pradžių ji veidą nuvalo kosmetinėmis servetėlėmis (mėgstamiausios – „Neutrogena“), o vėliau dar nuprausia ir ALIEJINIU prausikliu.

4. Spindinčių Kim plaukų paslaptis – retai plauti galvą. Ji plaukus plauna ne dažniau nei 2 kartus per savaitę, tačiau reguliariai naudoja įvairias (net ir namines) plaukų kaukes.

5. Moteris jau yra atlikusi kraujo plazmos terapiją (PRP procedūra), radijo dažnio termoliftingą, vakuuminį veido masažą ir daugybę kitų inovatyvių procedūrų.

6. Asmeniniai KK grožio specialistai kasdien ją gražina po 2 valandas, o jos makiažo rutina susideda iš 50 (!!!) žingsnių ir kainuoja apie 2700 dolerių.

7. KK kasdiena sportuoja po 2 valandas. Dieną pradėdama nuo intensyvesnio sporto, vakarais ji dažniausiai renkasi pilatesą. Be to, laikosi Atkinso dietos.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)