7 Kim Kardashian (KK) grožio paslaptys pagal „Google“

vasario 28, 2018
Neringa Šimkutė

Nuotr. Vida Press

Garsiosios Kim Kardashian niekam pristatyti nebereikia. Pasaulis akylai stebi kiekvieną šios garsenybės pasirodymą viešumoje ir įnirtingai aptarinėja visus įdomesnius jos drabužių derinius, tačiau šį kartą palikime dviprasmiškus įvaizdžius nuošalyje ir pažiūrėkime, kaip ir už kiek KK puoselėja savo grožį.

1. KK dievina kosmetinius aliejus (ypač rožių), kuriuos kasdien naudoja tiek veidui, tiek kūnui. Po aliejaus – „sunkios“ sudėties (kuo daugiau aktyvių komponentų), intensyviai drėkinantys kremai bei serumai, kuriuos naudoja įsigėrus aliejams (maždaug po 10 min.).

2. Vien ryte Kardashian sunaudoja apie 10–12 skirtingų kosmetikos produktų, kurių vertė svyruoja nuo 1500 iki 3000 dolerių.

3. KK visuomet atlieka dvigubą odos valymą. Iš pradžių ji veidą nuvalo kosmetinėmis servetėlėmis (mėgstamiausios – „Neutrogena“), o vėliau dar nuprausia ir ALIEJINIU prausikliu.

4. Spindinčių Kim plaukų paslaptis – retai plauti galvą. Ji plaukus plauna ne dažniau nei 2 kartus per savaitę, tačiau reguliariai naudoja įvairias (net ir namines) plaukų kaukes.

5. Moteris jau yra atlikusi kraujo plazmos terapiją (PRP procedūra), radijo dažnio termoliftingą, vakuuminį veido masažą ir daugybę kitų inovatyvių procedūrų.

6. Asmeniniai KK grožio specialistai kasdien ją gražina po 2 valandas, o jos makiažo rutina susideda iš 50 (!!!) žingsnių ir kainuoja apie 2700 dolerių.

7. KK kasdiena sportuoja po 2 valandas. Dieną pradėdama nuo intensyvesnio sporto, vakarais ji dažniausiai renkasi pilatesą. Be to, laikosi Atkinso dietos.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/