Agnė Jagelavičiūtė apie depresiją: „Nepražiopsokime gyvenimo“

birželio 15, 2018
Agnė Jagelavičiūtė

Nuotr. SHOT BY LUKAS

Sveikos.

Sveikos ir tos, nelabai. Kaip aš. Tiesą sakant, nuo tada, kai parėjo mada metų metais pasakoti apie nusižudžiusius artimuosius, naujas kabliukas – depresija. Ja serga visi. Ir net žinau, kodėl.

Savo atveju, nenorėčiau to pavadinti depresija – tai nervinis ir fizinis išsekimas, kurio nebegaliu sukontroliuoti, kurio vitaminais suvaldyti nebepavyko. Guliu šviesioje palatoje prijungta prie lašelinių ir galvoju apie tai, kaip tokie patys dalykai mums neša džiaugsmą, o tuo pačiu – ir širdies skausmą. Su instagramo atėjimu mes suradome visiškai nemokamą būdą gyventi prabangoje, mylimi, dievinami…

Mes keliaujame, mums moka už tai, kad ateiname į šventes, mes gauname dovanų, kosmetikos, mus myli visi pasaulio gražuoliai ir mes taip norime būti jais. Išsirenkame kokią įžymybę – ir pirmyn imituoti jos gyvenimą. Bet mes taip pat puikiai žinome, kiek jėgų kartais prireikia padaryti puikų kadrą. Žinome ir tai, kad gardus sumuštinis gali būti nufotografuotas prie baltos sienos ant tualeto dangčio, nes tai – vienintelė šviesi herojės siena jos dvylikos kvadratų butuke…

Nejaugi tikrai kažkada nustojome būti kūrėjai ir staiga tapome krūva stebėtojų, negalinčių atsikelti be naujienos, kokį kavos puodelį šiandien pasirinks Olivia ir kokius akinius užsidės Aimee ar Chiara? Nejaugi praėjo laikas, kai įkvėpdavo kino aktoriai, modeliai ar menininkai?

Nesupraskite neteisingai, nesakau, kad instagramas blogai. Jis linksmas, mielas, prieinamas, tik nepamirškite – tai tik nuotraukų albumas ir jis niekada nepakeis jums tikro gyvenimo. Jis jums tik leis pabandyti susikurti kažką panašaus, bet dirbti reikės jums, ne telefonui. Pasirinkite žmones, kurie jums dovanoja ne tik gražių batelių fotografijas. Pasirinkite tokius, kurie daro kažką, kas jus įkvepia vieną dieną daryti savo.

Nesakau, ir aš žiūrinėju tiesiog kvepiantį iš ekrano maistą, iki beprotybės brangias rankines, aš džiaugiuosi batukais ir kad kažkam už įrašą atsiuntė palaidinių ir nagų lakų. Aš dievinu Angeliną Jolie, Johnny Deppą, Kate Moos, aš ėjau iš proto dėl Yoko Ono ir Johno Lennono gyvenimo, bet nejaugi manote, kad jie visada buvo laimingi? Aš manau, kad buvo akimirkų, kai jiems nesinorėjo gyventi.

Aš žiūriu į juos, žiūriu jų fotografijas instagrame, pintereste, aš žaviuosi ir imu iš jų tai, kas geriausia… Jų laisvę, grožį, tai, ką jie turi pasakyti pasauliui, jų jėgas. Aš akimirkai įsikūniju į tų nuostabių žmonių gyvenimą tik tam, kad prisiminčiau, kad ir aš žmogus. Ir taip pat – nuostabus.

Būkite laimingi, žaiskite šį skanų žaidimą, bet nepamirškite, kad dar reikės gelbėti gyvybes. Reikės pilotuoti lėktuvus, galų gale, reikės modeliuoti tuos batelius ir kurti tą kosmetiką, į kurios fotografijas jūs taip norėsite žiūrėti instagrame.

Man reikės parašyti knygą, tad jungiu instagramą lauk. Bent porai valandų.

Nepražiopsokime gyvenimo. Tik tiek.

Žurnalo ieškokite prekybos vietose ir internete: http://vmgonline.lt/e-parduotuve/

Daugiau Agnės minčių rasi čia: 

Agnė Jagelavičiūtė: „Kartais tave išduoda be jokios priežasties“

Agnė Jagelavičiūtė: „Šiandien aš neverksiu“

Agnės Jagelavičiūtės laiškas

„Pasaulis sukurtas ant tokių moterų, kaip mes“

„Norėčiau nebebūti viešu asmeniu – šį kelią jau nuėjau“

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12