Agnės Jagelavičiūtės laiškas

lapkričio 28, 2017
AŠ IKONA

Nuotr. Paulius Stefanovičius

Pasaulyje, kuriame nuolatos vieni kitiems klijuojame etiketes, būtinai turi pasirinkti, kas esi. Tai kas gi tu? Gal tu – miesto fėja, skrajojanti virš purvinos realybės ir trokštanti visus apkabinti? Gal tu – išmintinga žiniuonė, turinti atsakymus į visus klausimus ir niekada nesuklystanti? Gal tu – pirmūnė, visada ir viską gavusi kruvinomis pastangomis? O gal tu – dvasinga žemiškų gėrybių išsižadėtoja, paniekinamai žvelgianti į tuštybių mugę? O gal tu – „barakuda“?

Jei tu – „barakuda“, tai kas tu?

Ar tu – kvaiša be išsilavinimo ir stuburo, prieš akis matanti tik vieną Dievą – pinigus?

Ar tu – kovinga ir rafinuota pantera, metų metus dėl ateities investuojanti į išsilavinimą, žinias, pomėgius, įpročius?

Tai štai ką mes suplakėme į vieną krūvą ir pavertėme nusikaltimu. Norą gyventi gražiai. Būti mylimai ir jaustis sočiai. Ir kad tavo vaikai būtų saugūs. Šioje dviveidėje karalystėje, kur sakydamas, kad nori tave apkabinti, draugas tyliai džiaugsis tavo nesėkme su viltimi, jog gal jam pavyks užimti tavo vietą, turi galvoti, kaip pasirūpinti savimi. Sako, kad kare visos priemonės tinka. Ir net jei gimei maža pasakų princese ir daugelį metų buvai maitinama „ilgai ir laimingai“ pažadu, vieną dieną gali suprasti, kad teks virsti plėšrūne, kuri kovos už save visomis priemonėmis – juk nugalėtojų niekas neteisia. Nes visai gali būti, kad viskas nėra ir nebus rožėmis klota ir jokia pasaka neišsipildys. Princas neatjos. Gal jis net bijo arklių. Arba jis jau seniai vedė kitą. Ir jie visai negyveno ilgai ir laimingai. Jie išsiskyrė ir jis tapo girtuokliu. Arba jis užaugo tinginiu ir kvailiu, niekada nepaveldėjo milijonų ir niekada nieko neuždirbo. O gal jis muša žmoną. Arba jis laimingai gyvena su tavo klasioku ir tavo pasaka niekada net neprasidės, jei pati nesiimsi veiksmų.

Ir tu imiesi.

Kovoji.

Išmoksti neatsigręžti į paniekinamą šnabždesį už nugaros.

Išmoksti nematyti kreivų šypsenų.

Užsibrėži tikslą pasinaudoti visomis įmanomomis priemonėmis, kad nebereikėtų vaikystės pasakų – juk savo pasaką susikursi pati.

Tu – stipri ir bebaimė. Nes tu žinai, kad visai gali būti, kad „in the end of a day“ prieš visus stovėsi viena.

Bet juk tu pasiruošusi…

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)