balandžio 5, 2018 Neverta ir nepatartina vaikytis tendencijų Abstraktus molekulinis kvapas, sukeliantis miglos pojūtį... Norėtum išbandyti?

Kai šilta – kvepėk žole

balandžio 5, 2018
Viktorija Stasiukynaitė

Aistis Mickevičius, kalbėdamas apie kvepalus, teigia, kad tokio dalyko, kaip kvepalų tendencijos, nėra, bet kiekvienas sezonas turi tam tikrą savo pobūdį. Štai pavasarį ir vasarą nereikėtų kvėpintis labai intensyviai – geriau rinktis kvapus, kurie sukelia gaivos pojūtį. Žinoma, nebūtina rinktis „agurkinių“ kvepalų, „fresh“ efektą gali sukelti ir kitokie kvapai. Aistis Mickevičius – apie kvepalus videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu