Alfo Ivanausko mėsainiams neatsispyrė ir Lietuvos įžymybės!

lapkričio 23, 2018
VMGonline.lt

Nuotr. Valerija Stonytė

„Žymime labai svarbų momentą mūsų restoranams ir jų svečiams Lietuvoje – pirmą kartą „McDonald’s“ pristato gurmaniškus mėsainius, sukurtus bendradarbiaujant su vietiniu virtuvės šefu. Mes pasirinkome Alfą Ivanauską kaip unikalų maisto ekspertą Lietuvoje, kuris skatina šiuolaikišką, modernų požiūrį į maistą. Svarbiausia, mus vienija tos pačios vertybės: dėmesys maisto kokybei, renkantis tik aukščiausios kokybės ingredientus, atidumas jį ruošiant ir noras ieškoti naujų skonių.

Nuotr. Valerija Stonytė

Mes taip pat labai vertiname Alfo estetikos pojūtį ir didžiuojamės bendro darbo rezultatu – dviem tiek skonio receptoriams, tiek akiai maloniais „Maestro“ linijos mėsainiais“, – sako Vladimiras Janevskis (Vladimir Janevski), „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Nuotr. Valerija Stonytė

Alfo Ivanausko „McDonald‘s“ gurmaniškų mėsainių linijai „Maestro“ sukurti Šefo mėsainiai – su jautiena ir vištiena. Abiejų jų receptams pasitelkti „McDonald‘s“ restoranuose naudojami ingredientai: aukščiausios kokybės jautiena ir vištiena, daržovės, salotos ir padažų įvairovė. Receptų kūrimas, ingredientų derinimas ir degustacijos truko net kelis mėnesius, o tai įvertino ir susirinkusios Lietuvos įžymybės.

Nuotr. Valerija Stonytė

„Džiaugiuosi, galėdamas bendradarbiauti su pasauliniu prekės ženklu „McDonald‘s“. Pirmiausia dėl to, kad dirbti kartu su savo sričių lyderiais visada yra smagus iššūkis – abiejų pusių reikalavimai kokybei yra patys aukščiausi. O galutinis rezultatas yra maksimalus ir abiem pusėms leidžia žengti dar vieną žingsnį į priekį. Suvieniję jėgas su „McDonald‘s“ sukūrėme du unikalaus skonio mėsainius.

Nuotr. Valerija Stonytė

Jų pagrindą sudaro aukščiausios kokybės mėsa ir tik šviežios daržovės, o skonio akcentus sudėlioja padažai. Tikiu, kad juos įvertins visi gurmanai, kurie neabejingi klasikai, bet nuolat ieško naujų skonių interpretacijų“, – sako Alfas Ivanauskas, pasauliniu mastu įvertinto prekės ženklo VMG idėjinis lyderis.

Nuotr. Valerija Stonytė

Alfo Ivanausko sukurtų „Maestro“ mėsainių Lietuvos „McDonald’s“ restoranuose galima įsigyti nuo lapkričio 21 dienos iki 2019 m. pavasario. Mėsainio kaina nuo 5,40 Eur, komplekso – iki 6,95 Eur.

Nuotr. Valerija Stonytė

Daugiau apie tai sužinosi VMGonline.lt portale čia.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)