spalio 8, 2018 Nuo celiulito kenčia net liekniausios! Celiulitas aplanko tiek stambias, tiek itin liesas moteris.

Ar įmanoma panaikinti celiulitą?

spalio 8, 2018
IKONA.TV

Turbūt vargiai rastume moterį, kuri nežinotų, kas yra tas celiulitas. Su šiuo baubu susiduria per 90 procentų moterų virš 20-ies metų amžiaus. Stresas, įtempta dienotvarkė, nepavyzdinė mityba ir neaktyvus laisvalaikis – tai pagrindinės sudedamosios dalys celiulito link. Vis dar gajus mitas, kad celiulitas aplanko tik antsvorio turinčias moteris, bet tai yra netiesa – jis atsiduria ir ant itin liesų moterų šlaunų. Kaip su juo kovoti ir ar tai apskritai įmanoma? Tikrai taip! Apie viską – videoreportaže.

Kodėl taip svarbu prižiūrėti veido odą?

6 dar negirdėti mitai ir faktai apie strijas

Kad odos švytėjimu prilygtume prancūzėms!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)