„AŠ Ikona“ darbo knyga pristato 3 skirtingų spalvų viršelius

rugsėjo 11, 2018
AŠ IKONA

Nuotr. Valerija Stonytė

Žurnalo „AŠ Ikona“ leidėjai jau tradiciškai pasitinka naujus mokslo metus su nauja šio ženklo darbo knyga. 2015 metais pasirodžiusi pirmoji darbo knyga sukūrė tradiciją metus skaičiuoti ne nuo sausio 1 dienos, o nuo rugsėjo, kada visi grįžta po atostogų.

Nuotr. Valerija Stonytė

„AŠ Ikona“ darbo knyga – kaip moteris, nevengia eksperimentuoti su savo išvaizda. Pirmą kartą ji pasirodė raudonu viršeliu, simbolizuodama ir pirmą, raudoną „AŠ Ikona“ žurnalo viršelį, kitąmet ji grįžo prie klasikos – rugsėjį pasitiko juodu viršeliu. 2017 metais pokyčių buvo dar daugiau: viršelis nusispalvino nude spalva, tapo kietas, keitėsi formatas.

Nuotr. Valerija Stonytė

Šiuos metus pasitinkame su Agnės Jagelavičiūtės, žurnalo vyr. redaktorės, citata: „Nepražiopsokite gyvenimo!“

Nuotr. Valerija Stonytė

2018 metais rugsėjį „AŠ Ikona“ darbo knyga savo naujų savininkių laukia vėl pakeitusi formatą – platesnė, kad būtų daugiau vietos rašyti, ir patogi nešiotis rankinėje. Nors „AŠ Ikona“ prekės ženklas ir skelbia moterų bendrystę, tačiau supranta, kokia kiekviena iš jūsų yra unikali. Taigi, šių metų didžioji naujiena – trijų spalvų viršeliai: raudonas, juodas ir baltas! Rinkitės pagal savo stilių, gyvenimo būdą ar nuotaiką.

Raudonas viršelis: Nes Tu – Ikona.

Juodas viršelis: Nes kai kurie dalykai niekada nesikeičia.

Baltas viršelis:  AŠ Ikona. Nauja pradžia.

Nuotr. Valerija Stonytė

Raudoną darbo knygą gali įsigyti čia, baltą – čia, o juodą – štai čia.

Taip pat įsigyti galima „Pegaso“ ir „Vagos“ knygynuose, „Narvesen“ parduotuvėse, IKI, Knygos.lt ir http://vmgonline.lt/e-parduotuve/

 

AGNĖ JAGELAVIČIŪTĖ PRISTATĖ SAVO SUKURTĄ DARBO KNYGĄ

„AŠ IKONA“ DARBO KNYGA – NE SVAJOJANČIOMS, O PLANUOJANČIOMS!

 


← Grįžti

Komentarai:

 • Dalia spalio 23, 2018, 21:29

  Labai norėčiau kerinčios raudonos spalvos 🙂

 • Danguolė spalio 23, 2018, 13:06

  Labai norėčiau juodos – juoda klasika.

 • Inga rugsėjo 18, 2018, 14:49

  Turiu visas darbo knygutes nuo 1osios! Deja paskutine ilgai pasidžiaugti neteks. Stipriai nuvylė viršeliai teplus. Nemanau kad metus išlaikys jie.
  Galetumėt sukurpti kokius odinius ar pan.apvalkalus – galėtų būti skirtingų dizaino spalvų ar pan.

 • Aušra rugsėjo 12, 2018, 17:27

  Labai moteriška ir elegantiška. Klasika juodai 🙂

 • Irina rugsėjo 12, 2018, 16:54

  Labai norėčiau raudonos

 • Vaida rugsėjo 12, 2018, 12:46

  Labai norėčiau juodos 🙂

 • Saulė rugpjūčio 25, 2018, 09:55

  Labai norėčiau RAUDONOS
  Labai norėčiau RAUDONOS !!❤️

 

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)