rugsėjo 21, 2018 Naujas „AŠ IKONA“ numeris – su net trimis viršeliais! Įžymybės renkasi: pusryčiams – kiaušiniai ar... šampanas?

AŠ IKONA pristatymo akimirkos

rugsėjo 21, 2018
IKONA.TV

„AŠ Ikona“ komanda, pristatydama rudens numerį, kvietė visus pradėti savo dieną nuo mažų detalių ir svarbių ritualų. Svečiai rinkosi vėlyvųjų pusryčių restorane „Bizarre“ ir turėjo unikalią galimybę pakeliauti po išskirtinių kvapų pasaulį. Jie taip pat vieni pirmųjų pamatė naująjį numerį, kuriame šįkart – trys skirtingi viršeliai. Pagrindinį viršelį papuošė TV laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

KEIČIASI ŽURNALO „AŠ IKONA“ VYR. REDAKTORĖ

ŽURNALO AŠ IKONA PRISTATYMO SVEČIAI TURĖJO PASUKTI GALVAS DĖL APRANGOS KODO

PIRMOJI PAVARTYK NAUJAUSIĄ AŠ IKONA ŽURNALĄ!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)