Žurnalo AŠ IKONA pristatymo svečiai turėjo pasukti galvas dėl aprangos kodo

rugsėjo 15, 2018
IKONA.TV

Penktadienį žurnalo „AŠ Ikona“ komanda, pristatydama rudens numerį, kvietė visus pradėti savo dieną nuo mažų detalių ir svarbių ritualų. Svečiai rinkosi vėlyvųjų pusryčių restorane „Bizarre“ ir turėjo unikalią galimybę pakeliauti po išskirtinių kvapų pasaulį. Jie taip pat vieni pirmųjų pamatė naująjį numerį, kuriame šįkart – trys skirtingi viršeliai. Pagrindinį viršelį papuošė TV laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

„Pristatydami kiekvieną žurnalo numerį norime savo svečiams padovanoti kuo daugiau nepakartojamų akimirkų, įspūdžių, kurie sužadintų pojūčius ir suteiktų kuo daugiau teigiamų emocijų. Toks yra žurnalas „AŠ Ikona“ – tikrų emocijų, kūrybos, drąsių idėjų ir spalvų rinkinys. Ir aš noriu padėkoti tai visai, daugiau nei 60 žmonių komandai, kuri kas tris mėnesius pristato šį leidybos kūrinį“, – sakė Alfas Ivanauskas, „Virtuvės mitų griovėjų“, leidžiančių žurnalą „AŠ Ikona“, vadovas.

Kaip ir per kiekvieno numerio pristatymą, jis dėkodamas už darbą įteikė gėlių puokštę leidinio vyr. redaktorei Agnei Jagelavičiūtei.

„Nes netiesa, kad užsidarius durims reikia ieškoti lango. Durys – jos taip veikia, užsiveria… Jas paprasčiausiai reikia dar kartą atidaryti. Ir nebereikia tos kovos dėl karūnų, nes karūnos – tik metalo gabalai, ir jų daugybė, bet tiesa ta, kad tikros princesės nekovoja – jos taiso viena kitai karūną“, – pristatydama naują numerį sakė A. Jagelavičiūtė.

Rugsėjį pristatyto žurnalo viršelį puošia televizijos laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, sutikusi duoti pati atviriausią savo interviu. Taip pat žurnalo viduje skaitytojų laukia ne viena staigmena – viršeliai su aktore, laidų vedėja Jurgita Jurkute ir su stiliste Asta Valentaite, kurios žymi priedą namams ir priedą būsimoms nuotakoms „Tekėk už manęs“. Pastarąjį ruošė viena garsiausių vestuvių planuotojų Lietuvoje Laura Vagonė.

Žurnalą sudaro kelionių priedas „Makalius“, redaguojamas keliautojo, verslininko Rimvydo Širvinsko, J. Pinkevičienės, grožio ekspertės, kuriama grožio rubrika, Linos Kalinauskaitės-Forsman, interjero ekspertės, ruošiamas interjero priedas, A. Ivanausko rubrika apie ypatingas gastronominio pasaulio vietas ir originalius receptus.

Įsigyti naujausią AŠ IKONA žurnalą galite čia. 

Pamatyk, kaip renginio svečiams pavyko išpildyti renginio aprangos kodą. Daugiau akimirkų iš renginio rasi čia.

PIRMOJI PAVARTYK NAUJAUSIĄ AŠ IKONA ŽURNALĄ!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)