Asta Valentaitė: „Antrai santuokai nesakau „ne“

spalio 2, 2018
Karolina Kažukauskaitė

Nuotr. Mikita (Mikas Kytra ir Nikas Tėrėščenko)

„Svarbu pažinti save ir šalia esantį žmogų, tuomet teisingi sprendimai padaromi lengvai“, – formule, tinkama tiek vedyboms, tiek kasdienai, dalijasi modelis ir stilistė Asta Valenaitė. Londoną prisijaukinti bandanti moteris džiaugiasi jaukiu buvimu dviese su draugu britu Glenu Manchesteriu, bet atvirauti apie asmeninį gyvenimą niekad nemėgusi Asta ir dabar laime džiaugiasi tyliai.

Asta, papasakok, kuo šiuo metu gyveni, kvėpuoji? Kokie projektai, sumanymai tave labiausiai džiugina?

Neseniai persikrausčiau gyventi į Londoną, o kiekvienas, kuriam teko bent kada nors kraustytis, sutiks, kad tai atima nemažai laiko ir jėgų. Tad šiuo metu labiausiai esu susitelkusi į savo asmeninį gyvenimą.

Nuotr. Mikita (Mikas Kytra ir Nikas Tėrėščenko)

Mano karjeros poreikis per šitiek metų jau yra patenkintas. Kita vertus, po ilgo laiko, praleisto mados versle, esu užsitarnavusi vardą, tad ir dabar sulaukiu nemažai pasiūlymų bendradarbiauti su įvairiais grožio ir mados produktais. Sulaukiu daug pasiūlymų ir įvairiems trumpalaikiams projektams socialiniuose tinkluose, bet neįsivaizduoju savo paskyrų, kaip reklamos puslapių, su krūva pardaviminių žinučių. Todėl visus produktus, su kurių gamintojais bendradarbiauju, naudoju pati, neskubu pasirašyti bendradarbiavimo sutarčių, kol daikto ar paslaugos kokybe, patikimumu neįsitikinu asmeniškai. Viskas turi sietis ir būti mano gyvenimo dalimi. Štai neseniai gavusi pasiūlymą tapti mineralinio vandens reklamos veidu sutikau. Tai – ilgalaikis projektas, be to, domiuosi sveika mityba, sportuoju, tad, sakyčiau, mano ir gamintojo požiūris sutapo.

O su kokiais iššūkiais susiduri persikrausčiusi į Londoną?

Prisijaukinti tokį miestą, kaip Londonas – tai kaip ir pažinti žmogų: reikia laiko, kantrybės, ir jis atveria vis kitokį savo veidą, pasirodo kitokiu nei anksčiau kampu. Tačiau didžiausiu iššūkiu čia tapo vairavimas kairiąja kelio puse, sėdint dešinėje automobilio pusėje. Vienai vairuoti dar tikrai nedrąsu, nors kelias trumpas atkarpas jau esu įveikusi be palydos. Dėkui Dievui, tai – vienintelis iššūkis, pasitikęs mane naujoje šalyje (juokiasi).

Ar tiesa, kad šalia gražių ir sėkmingų moterų visuomet yra gražūs ir sėkmingi vyrai?

Tiesos šioje mintyje yra, tačiau, manau, sėkmingi vyrai nori šalia savęs matyti sėkmingas moteris. Nekalbu apie grožį – tai subjektyvi sąvoka. Ryški asmenybė – nesvarbu, vyras ar moteris – pritraukia kitą tokį. Tačiau tai – tik dalis „santykių formulės“, daug svarbiau yra bendri poros interesai, pomėgiai, pasaulėžiūra. Apie mudu su Glenu, galiu pasakyti, kad mudu sieja įdomus gyvenimas.

Kokie vyro bruožai tave imponuoja?

Tradiciškai vyrams priskiriamos savybės, tokios kaip stipri valia, atkaklumas ar ryžtas, man  svarbios, tačiau vyras, su kuriuo norėčiau nugyventi ilgą gyvenimą, turi turėti šarmo. Tai sunkiai nusakoma žodžiais, visa tai glūdi vyro žvilgsnyje, elgesyje. Privaloma savybė vyrui – humoro jausmas. Kiekviena moteris mėgsta, kai mylimas vyras ją pralinksmina. Kaip ir visur, taip ir čia turi būti balansas: tarp vyro įpročių ir jo išorinių savybių.

Nuotr. Mikita (Mikas Kytra ir Nikas Tėrėščenko)

Ko atsisakytum, o gal ir atsisakai dėl dabartinių santykių? Darbai, karjera – puoselėjant santykius, asmeninę laimę, pasislenka į antrą planą?

Santykių su Glenu pradžioje buvau gavusi darbo pasiūlymą, į kurį būtų tekę pasinerti visa galva. Esu perfekcionistė, tad tai reiškia, kad šiam projektui būtų skirtos visos mano dienos ir kiekviena minutė. Tai tapo savotišku išbandymu, klaustuko ženklu, nes man teko pasirinkti – asmeniniai santykiai ar darbas. Paskatinta Gleno pasirinkau pirmąjį variantą ir nesigailėjau nė akimirkos! Dabar kartu esame kiekvieną dieną: sportuojame, keliaujame, bendraujame su draugais.

Ką tau reiškia santuoka? Ar ryžtumeisi šiam žingsniui antrą kartą?

Pirmoji santuoka man leido subręsti viduje, dėl jos žinau, ko noriu ir ko negalėsiu toleruoti kituose savo santykiuose. Man santuoka yra santykių įprasminimas. Tai – žingsnis, kurį abu poroje esantys žmonės turi žengti subrendę ir pasiruošę. Kai žinai save ir kitą žmogų, tuomet ir žinai, ką priimti ir ką duoti savo artimiausiam žmogui. Taigi, antrai santuokai nesakau „ne“.

VISĄ INTERVIU RASITE „AŠ IKONA“ ŽURNALE.

Įsigyti naujausią AŠ IKONA žurnalą galite čia.

PIRMOJI PAVARTYK NAUJAUSIĄ AŠ IKONA ŽURNALĄ!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)