Pristatydami naują AŠ IKONA numerį leidėjai atsisakė fotosienelės: „Kuriame naują renginių formatą“

gruodžio 17, 2018
AŠ IKONA

Pirmadienio vakarą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pristatytas naujas žurnalo AŠ IKONA numeris, kurio viršelį papuošė Ieva Stasiulevičiūtė, televizijos ir radijo laidų vedėja. Alfas Ivanauskas, žurnalą leidžiančių VMG idėjinis lyderis, džiaugiasi, kad į naujus metus žurnalas žengia skelbiantis ir apie naują pradžią.

Nuotr. Vytenis Budrys

„Nauja pradžia – ne tik žurnalui AŠ IKONA, bet ir prie jo vairo stojusiai vyr. redaktorei Dainai Žemaitytei. Daina – tikra žurnalų leidybos rinkos ikona. Žmogus, kuriuo šiuo metu pasitikiu labiausiai. Jos prisijungimas prie VMG komandos projektų yra dar vienas reikšmingas žingsnis į priekį, atveriantis naujus kelius žurnalui, – sako A. Ivanauskas. – Dar vienas pokytis, kuris natūraliai kilo iš pasikeitusio žurnalo – kitokia leidinio renginio pristatymo koncepcija. Norime būti pirmieji savo renginiuose atsisakę fotosienelės – mes vertiname savo svečius, ne reklamą šalia fotosienelės. Norime jiems duoti daug daugiau. Todėl šįvakar renginio svečiai išgirdo vienos garsiausių mokslininkių Urtės Neniškytės pranešimą apie įkvėpimą.

Nuotr. Vytenis Budrys

Pažadame, kad su kiekvienu numeriu laukia vis naujas, unikalus renginio scenarijus ir aiški pridėtinė vertė.“

Nuotr. Vytenis Budrys

Žiemos numerį pristatanti D. Žemaitytė taip pat pabrėžia, kad AŠ IKONA žengia į naują etapą.

Nuotr. Vytenis Budrys

„Kiekvienoje metų sandūroje tikimės naujos pradžios. Naujų iššūkių, naujų nuotykių, naujo gyvenimo etapo. Ne tik šio numerio herojai, bet ir pati AŠ IKONA žengia į naują etapą – kiek kitokį, brandesnį, tikrai ne mažiau įdomų nei iki šiol“, – sako vyr. redaktorė.

Nuotr. Vytenis Budrys

Pasak jos, žurnalų leidybos mados ir tendencijos keičiasi kaip ir visos mūsų gyvenimo sritys, tačiau banginiai, ant kurių laikosi bet kurio žurnalo sėkmė, lieka tie patys.

Nuotr. Vytenis Budrys

„Svarbiausias jų yra gera istorija. AŠ IKONA komanda pasistengs, kad gerų istorijų nepritrūktų, kad jos skambėtų šiuolaikiškai ir moderniai.

Nuotr. Vytenis Budrys

AŠ IKONA buvo ir išliks unikali tuo, kad ją kuria žmonės, kurie yra ne tik žurnalo redaktoriai. GROŽIO rubrikos redaktorė Justė Pinkevičienė yra ir „Green Feel’s“ kosmetikos viena iš kūrėjų, KELIONIŲ rubriką ruošia išskirtinių kelionių organizatorės „Boutique Travel“ vadovė Aja, VAIKŲ – „Children City“ siela ir komunikacijos agentūros „Olive“ vadovė Agnė Grigaliūnienė, MAISTO – VMG idėjinis vadas Alfas Ivanauskas, kuris turbūt lengviau galėtų išvardinti, ko nedaro nei ką daro, aš taip pat vadovauju knygų leidybai BALTO leidybos namuose. Tai, kad nesame užsidarę tik žurnalo „burbule“, leidžia mums žvelgti plačiau, matyti ir, žinoma, skaitytojams parodyti įdomius dalykus, kurių galbūt nė nepastebėtume sėdėdami savo dramblio kaulo bokšte“, – teigia D. Žemaitytė.

Kartu su komanda žurnalo pristatymo metu A. Ivanauskas svečiams padovanojo ir visišką premjerą – naujausią VMG desertų šou pasirodymą, įkvėptą klasikinės muzikos, bet suskambantį moderniai ir atspindintį VMG kūrybiškumą.

Nuotr. Vytenis Budrys

„Šį įkvepiantį desertų šou technologai kūrė daugiau nei metus. AŠ IKONA pristatymo vakaras – jo premjera mūsų ikonoms. Netrukus po premjeros šis įspūdingas desertų šou iškeliaus į Dubajų“, – sako A. Ivanauskas.

Nuotr. Vytenis Budrys


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)