Azijiečių grožio paslaptys

sausio 15, 2018
Ieva Virpilaitytė

Į klausimą „ko nori moterys?“ jau seniai atsakyta. Jos nori būti gražios. Visais metų laikais ir visuose pasaulio kampeliuose. Kartais į pagalbą pasitelkdamos bendrąsias grožio taisykles, o kartais – paslaptis, kurios glūdi konkrečios tautos istorijoje ir močiučių užrašuose. Štai ko galime pasimokyti iš azijiečių.

Nuotr. Vida Press

Principas, kuriuo vadovaujasi Azijos šalių moterys – ko negali valgyti, to netepk ant veido – apibrėžia visą Azijos grožio industriją. Azijietės tiki, kad visi chemikalai kenkia ne tik odai, bet ir teršia visą organizmą, o jo švara daugumai Azijos gyventojų (japonams, korėjiečiams, kinams) apskritai yra pati svarbiausia.

Geišos kultūrai davė daug, ypač grožio supratimui. Bene pastebimiausias geišų bruožas – baltas ir skaistus veidas. Tokio veido efektas yra pasiekiamas tik absoliučiai vengiant saulės. Todėl ne tik japonės, kur buvo paplitusi geišų kultūra, bet ir kitos Azijos šalių gyventojos dar ir dabar tepasi storą sluoksnį kremo nuo saulės ir specialiai nesidegina, taip saugodamos odos skaistumą bei jaunatviškumą.

Kinės ir japonės, norėdamos atsigerti, renkasi ne vaisvandenius ir net ne paprastą vandenį, o žaliąją arbatą. Arbata apskritai yra geriausiai troškulį malšinantis gėrimas, tačiau žalioji arbata turi antibakterinių, priešuždegiminių ir antioksidantinių savybių, kurios leidžia ir atrodyti, ir jaustis puikiai.

Pasak Azijos moterų, ryžiai daro tikrus stebuklus ne tik virtuvėje. Ryžių nuoviru azijietės mėgsta plauti galvą, veidą, net maudytis jame. Ryžiuose esantys antioksidantai apsaugo nuo raukšlių ir celiulito susidarymo, štai kodėl azijietės atrodo žymiai jaunesnės, nei yra.

Žymiausia japonių grožio mokytoja Chizu Saeki, išleidusi knygą „Odos priežiūros revoliucija“, išties sukėlė perversmą grožio industrijoje. Jos patarimais kasdien naudojasi milijonai moterų, vienas įdomiausių tų mokymų dalių – veido masažai. Jas japonės ir kitų Azijos šalių gyventojos darosi ir pačios sau, ir ieško profesionalų, kurie žino, kaip tinkamai padaryti veido masažą, kad oda būtų lygi ir per anksti nesusidarytų raukšlės.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12