Benediktui Vanagui geriausias „saldumynas“ – mėsa

birželio 8, 2018
VMGonline.lt

Nuotr. Valerija Stonytė

Žymiausias Lietuvos lenktynininkas Benediktas Vanagas išduoda jam skaniausias Vilniaus vietas, kuriose jį išvysti galima kasdien, atskleidžia, kas kiekvieną rytą jam atneša vis tuos pačius pusryčius, paaiškina, kodėl verčiau neužkandžiauti prie vairo, ir išduoda mylimiausių obuolių rūšį.

Dabar madinga laikytis įvairiausių dietų, mitybos planų, atsisakyti įvairiausių produktų… O koks Jūsų kredo prie stalo?

Valgymas – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Nereikėtų į jį žiūrėti kaip į pavojų – tiesiog visur ir visada išgelbės saikas. Laikausi principo, kad viskas gali būti nuodas arba vaistas, tad labai svarbu dozės.

Ar turite kokių sveikų mitybos įpročių, kurių šventai laikotės?

O kas tas sveikas įprotis? Juk jauti, kas tavo organizmui geriau, tai taip ir maitiniesi. Pavyzdžiui, aš daug vandens gėriau dar tada, kai niekas nekalbėjo, kaip tai sveika. Dabar tai ypač madinga.

Kokiai saldžiai maisto pagundai sunkiai atsispirtumėte?

Kartais suvalgau desertą, bet dėl manęs saldumynų gali ir nebūti. Mėsa ir jos patiekalai – tai, kas daug skaniau ir mano racione užima daug svarbesnę vietą.

Kaip manote, ar saugu žmonėms valgyti prie vairo?

Geriausia žmogui atlikti vieną veiksmą vienu metu. Kai darai kelis, nė vieno veiksmo nepadarai iki galo gerai. Mėgstu žaisti šachmatais ir pastebėjau, kad kai tai darau valgydamas, žaidimo kokybė labai krenta: jei nepralošiu, tai padarau žioplų klaidų, kurių nedarau, kai esu susikaupęs tik į žaidimą. Galiausiai, valgyti vien tam, kad valgytum, nėra taip jau smagu. Geriau ramiai prisėsti prie stalo ir pajusti visą valgymo malonumo procesą. Pajusti maisto kvapą, skonį, būseną ar garsą.

Kokie užkandžiai jus labiausiai džiugina?

Esu visiškas obuolių gerbėjas, o Kalėdų laikotarpiu – mandarinų. Šiais dalykais mane galima nupirkti. O mėgstamiausia obuolių rūšis – „Jonagold“.

Daugiau apie Benediktą Vanagą rasite čia:

http://vmgonline.lt/top-skanios-vietos-pagal-benedikta-vanaga/

http://vmgonline.lt/sekmadienio/

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu