Benediktui Vanagui geriausias „saldumynas“ – mėsa

birželio 8, 2018
VMGonline.lt

Nuotr. Valerija Stonytė

Žymiausias Lietuvos lenktynininkas Benediktas Vanagas išduoda jam skaniausias Vilniaus vietas, kuriose jį išvysti galima kasdien, atskleidžia, kas kiekvieną rytą jam atneša vis tuos pačius pusryčius, paaiškina, kodėl verčiau neužkandžiauti prie vairo, ir išduoda mylimiausių obuolių rūšį.

Dabar madinga laikytis įvairiausių dietų, mitybos planų, atsisakyti įvairiausių produktų… O koks Jūsų kredo prie stalo?

Valgymas – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Nereikėtų į jį žiūrėti kaip į pavojų – tiesiog visur ir visada išgelbės saikas. Laikausi principo, kad viskas gali būti nuodas arba vaistas, tad labai svarbu dozės.

Ar turite kokių sveikų mitybos įpročių, kurių šventai laikotės?

O kas tas sveikas įprotis? Juk jauti, kas tavo organizmui geriau, tai taip ir maitiniesi. Pavyzdžiui, aš daug vandens gėriau dar tada, kai niekas nekalbėjo, kaip tai sveika. Dabar tai ypač madinga.

Kokiai saldžiai maisto pagundai sunkiai atsispirtumėte?

Kartais suvalgau desertą, bet dėl manęs saldumynų gali ir nebūti. Mėsa ir jos patiekalai – tai, kas daug skaniau ir mano racione užima daug svarbesnę vietą.

Kaip manote, ar saugu žmonėms valgyti prie vairo?

Geriausia žmogui atlikti vieną veiksmą vienu metu. Kai darai kelis, nė vieno veiksmo nepadarai iki galo gerai. Mėgstu žaisti šachmatais ir pastebėjau, kad kai tai darau valgydamas, žaidimo kokybė labai krenta: jei nepralošiu, tai padarau žioplų klaidų, kurių nedarau, kai esu susikaupęs tik į žaidimą. Galiausiai, valgyti vien tam, kad valgytum, nėra taip jau smagu. Geriau ramiai prisėsti prie stalo ir pajusti visą valgymo malonumo procesą. Pajusti maisto kvapą, skonį, būseną ar garsą.

Kokie užkandžiai jus labiausiai džiugina?

Esu visiškas obuolių gerbėjas, o Kalėdų laikotarpiu – mandarinų. Šiais dalykais mane galima nupirkti. O mėgstamiausia obuolių rūšis – „Jonagold“.

Daugiau apie Benediktą Vanagą rasite čia:

http://vmgonline.lt/top-skanios-vietos-pagal-benedikta-vanaga/

http://vmgonline.lt/sekmadienio/

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)