Būti vienintele TOKIA. Interviu su Kęstu Rimdžiumi

rugsėjo 6, 2017
AŠ IKONA

Nuotr. Fotogenijai

Kai mes kas rytą staipomės priešais veidrodį ir sukame galvas, kaip paslėpti vieną ar kitą nepatinkančią ir, mūsų akimis, nepaprastai probleminę kūno vietą, dizaineriai ir stilistai lyg susitarę kartoja: išryškinkite bruožus, kurie mus daro ypatingomis. Strazdanas, raudonus plaukus, grakštų kaklą, dailę iškirptę, ilgas kojas, gražias rankas – bet ką, kas išskiria mus iš pilkos minios. Ne slėpti, o parodyti ir tarsi pranešti visam pasauliui: „Aš viena tokia!“ Tiesa, sveiko proto ir savikritiškumo nereikėtų pamiršti – juk visos trokštame, kad mumis aplinkiniai žavėtųsi, o ne prunkštų iš juoko mums už nugarų.

Dažnai gėdijamės savo „netobulumų“. Kaip pasirinkti, ką paslėpti, o kuriuos bruožus paversti išskirtine stiliaus detale?

Tai – labai individualu. Pirmiausia reikia atsistoti priešais veidrodį ir save kritiškai įvertinti, pažiūrėti į tas kūno vietas, kurios nėra labai tobulos ir kurias norisi maskuoti, o tada labai gerai pasimatys tai, kas gražu. Nebūna taip, kad žmoguje viskas negražu, kaip dažnai galvoja moterys. Jei nesate tobulų formų – galbūt gražios jūsų rankos, o gal grakštus kaklas ar daili dekoltė sritis. Obuolio formos moterys dažnai skundžiasi, kad neturi liemens, užtat jų kojos dažniausiai tobulai gražios.

Antras dalykas: stilingu žmogus tampa tada, kai susidraugauja su savimi, savo trūkumais. Tai – suaugusio žmogaus ženklas: kai esi šešiolikos, kompleksuoji dėl visko, kai tau dvidešimt šešeri – kompleksuoji dėl 50 procentų savo kūno, o po to turi nebekompleksuoti. O jei kompleksuoji – verta kreiptis į gydytojus (juokiasi).

Nuo ko apskritai pradėti ieškoti savito, išskirtinio stiliaus?

Nuo bent mažyčio domėjimosi mada, jos istorija. Moteris, kuriai svarbus jos stilius, privalo žinoti, kuo trečiasis praėjusio amžiaus dešimtmetis skiriasi nuo šeštojo. Kiekvienas dešimtmetis į madą atnešė tam tikrą siluetą, formas, todėl išmanant, kuo jie skiria ir kas buvo būdinga tais laikais, lengva tai sau prisitaikyti. Kopijuoti pavyzdžius iš žurnalų ar „Instagram“ galima tik tada, kai jau bent kiek nusimanai madoje.

O kaip susikurti išskirtinį stilių vasarą? Kas šią vasarą galėtų tapti išskirtinėmis aprangos detalėmis?

Šiais demokratijos laikais labai sudėtinga išskirti, kas madinga, o kas – ne. Viskas yra madinga. Galiu paminėti keletą krypčių. Viena jų – sportinis stilius, kuris vis labiau populiarėja, jo apraiškų atsiranda net vakariniuose ar kokteiliniuose drabužiuose: kelnių šonuose atsiranda juostelės, o klasikinėse kelnėse vietoj diržo naudojamas platus raištelis. Prie klasikinio sijono ar marškinių taip pat galima derinti bomberį. Tos, kurios norėtų šią vasarą atrodyti stilingai, sportinį stilių turėtų įtraukti į savo „must have“ sąrašą. Keliais dydžiais per dideli marškiniai taip pat turėtų atsirasti jūsų spintoje, dar geriau, jei jie būtų su „crazy“ detalėmis: didelėmis apykaklėmis, didelėmis rankovėmis, kreivais susegimais.

Dar vienas būtinas akcentas – aksesuarai, kurie šį sezoną yra ryškūs, spalvoti, su etno motyvais. Nereikia bijoti eklektikos.

Kaip vasarą atkreipti į save dėmesį? Yra moterų, manančių, kad kuo plikiau – tuo geriau…

Priklauso nuo situacijos: jei esate pliaže – tuomet tikrai geriau, bet jei esate mieste – galbūt vertėtų jį šiek tiek maskuoti. Šio meto tendencija – drabužiai, atidengiantys pilvą, bet, merginos ir moterys, būtinai kritiškai įvertinkite savo pilvą ir amžių. Išsinuoginimas turi būti laiku ir vietoje.

Ar apranga galėtų nešti žinutę „aš pasaulyje viena tokia“?

Žinoma! Jei anksčiau sakydavo, kad rengtis stilingai yra tuštybių mugė, šiais laikais visi sutaria, kad stilius gali labai pagelbėti ar labai pakenkti. Ir kalbama apie visas gyvenimo situacijas: ėjimą į banką paskolos, darbo pokalbį ar pasimatymą. Mes visada pastebime žmones, kurie atrodo gerai ir kitaip. Stiliaus paieškos – nesibaigiantis darbas, kuriam būtina skirti laiko.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)