Būti vienintele TOKIA. Interviu su Kęstu Rimdžiumi

rugsėjo 6, 2017
AŠ IKONA

Nuotr. Fotogenijai

Kai mes kas rytą staipomės priešais veidrodį ir sukame galvas, kaip paslėpti vieną ar kitą nepatinkančią ir, mūsų akimis, nepaprastai probleminę kūno vietą, dizaineriai ir stilistai lyg susitarę kartoja: išryškinkite bruožus, kurie mus daro ypatingomis. Strazdanas, raudonus plaukus, grakštų kaklą, dailę iškirptę, ilgas kojas, gražias rankas – bet ką, kas išskiria mus iš pilkos minios. Ne slėpti, o parodyti ir tarsi pranešti visam pasauliui: „Aš viena tokia!“ Tiesa, sveiko proto ir savikritiškumo nereikėtų pamiršti – juk visos trokštame, kad mumis aplinkiniai žavėtųsi, o ne prunkštų iš juoko mums už nugarų.

Dažnai gėdijamės savo „netobulumų“. Kaip pasirinkti, ką paslėpti, o kuriuos bruožus paversti išskirtine stiliaus detale?

Tai – labai individualu. Pirmiausia reikia atsistoti priešais veidrodį ir save kritiškai įvertinti, pažiūrėti į tas kūno vietas, kurios nėra labai tobulos ir kurias norisi maskuoti, o tada labai gerai pasimatys tai, kas gražu. Nebūna taip, kad žmoguje viskas negražu, kaip dažnai galvoja moterys. Jei nesate tobulų formų – galbūt gražios jūsų rankos, o gal grakštus kaklas ar daili dekoltė sritis. Obuolio formos moterys dažnai skundžiasi, kad neturi liemens, užtat jų kojos dažniausiai tobulai gražios.

Antras dalykas: stilingu žmogus tampa tada, kai susidraugauja su savimi, savo trūkumais. Tai – suaugusio žmogaus ženklas: kai esi šešiolikos, kompleksuoji dėl visko, kai tau dvidešimt šešeri – kompleksuoji dėl 50 procentų savo kūno, o po to turi nebekompleksuoti. O jei kompleksuoji – verta kreiptis į gydytojus (juokiasi).

Nuo ko apskritai pradėti ieškoti savito, išskirtinio stiliaus?

Nuo bent mažyčio domėjimosi mada, jos istorija. Moteris, kuriai svarbus jos stilius, privalo žinoti, kuo trečiasis praėjusio amžiaus dešimtmetis skiriasi nuo šeštojo. Kiekvienas dešimtmetis į madą atnešė tam tikrą siluetą, formas, todėl išmanant, kuo jie skiria ir kas buvo būdinga tais laikais, lengva tai sau prisitaikyti. Kopijuoti pavyzdžius iš žurnalų ar „Instagram“ galima tik tada, kai jau bent kiek nusimanai madoje.

O kaip susikurti išskirtinį stilių vasarą? Kas šią vasarą galėtų tapti išskirtinėmis aprangos detalėmis?

Šiais demokratijos laikais labai sudėtinga išskirti, kas madinga, o kas – ne. Viskas yra madinga. Galiu paminėti keletą krypčių. Viena jų – sportinis stilius, kuris vis labiau populiarėja, jo apraiškų atsiranda net vakariniuose ar kokteiliniuose drabužiuose: kelnių šonuose atsiranda juostelės, o klasikinėse kelnėse vietoj diržo naudojamas platus raištelis. Prie klasikinio sijono ar marškinių taip pat galima derinti bomberį. Tos, kurios norėtų šią vasarą atrodyti stilingai, sportinį stilių turėtų įtraukti į savo „must have“ sąrašą. Keliais dydžiais per dideli marškiniai taip pat turėtų atsirasti jūsų spintoje, dar geriau, jei jie būtų su „crazy“ detalėmis: didelėmis apykaklėmis, didelėmis rankovėmis, kreivais susegimais.

Dar vienas būtinas akcentas – aksesuarai, kurie šį sezoną yra ryškūs, spalvoti, su etno motyvais. Nereikia bijoti eklektikos.

Kaip vasarą atkreipti į save dėmesį? Yra moterų, manančių, kad kuo plikiau – tuo geriau…

Priklauso nuo situacijos: jei esate pliaže – tuomet tikrai geriau, bet jei esate mieste – galbūt vertėtų jį šiek tiek maskuoti. Šio meto tendencija – drabužiai, atidengiantys pilvą, bet, merginos ir moterys, būtinai kritiškai įvertinkite savo pilvą ir amžių. Išsinuoginimas turi būti laiku ir vietoje.

Ar apranga galėtų nešti žinutę „aš pasaulyje viena tokia“?

Žinoma! Jei anksčiau sakydavo, kad rengtis stilingai yra tuštybių mugė, šiais laikais visi sutaria, kad stilius gali labai pagelbėti ar labai pakenkti. Ir kalbama apie visas gyvenimo situacijas: ėjimą į banką paskolos, darbo pokalbį ar pasimatymą. Mes visada pastebime žmones, kurie atrodo gerai ir kitaip. Stiliaus paieškos – nesibaigiantis darbas, kuriam būtina skirti laiko.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/