Cepelinai į namus, arba lietuviškojo žigolo darbo ypatumai

birželio 16, 2017
Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė

„Cepelinai į namus“, – Lietuvoje  šis kodinis pavadinimas reiškia ne tik spirgais pasidabinusią kalorijų bombą, bet ir atvažiuojančius vaikinus už pinigus. Nežinau, ar kada iš tiesų veikė firmelė tokiu pavadinimu, teikdavusi seksualines paslaugas moterims, ar tai buvo tik anekdotas, tačiau šį kartą nusprendėme jums papasakoti apie lietuviškuosius žigolo, pildančius moterų svajones ir tai darančius ne už dyką.

Kai kartu su Agne Jagelavičiūtė „Facebook“ pasiskelbėme ieškančios žigolo, sulaukėme įvairių reakcijų. Dažniausiai pasitaikančios buvo: „Boboms šeimyninis gyvenimas pabodo“ ir „Žigolo Lietuvoje? Nejuokinkit…“

Ir tada aš susimąsčiau: kas turėtų man nutikti, kad ieškočiau vyro už pinigus? Juk jei esi nevisai sena, nevisai baisi, sekso gali gauti vos išėjusi kur pasižmonėti, jei tikrai aktyviai to sieksi. Kam pirkti vyrą, jei gali gauti nemokamai, pragmatiškai galvojau aš. Negi žigolo paslaugomis naudojasi pagyvenusios arba labai specialių poreikių turinčios damos? Oi, kaip aš klydau. Laikas. Būtent laikas yra šiuolaikinė valiuta, verčianti moteris kreiptis į kokybiškas paslaugas suteikiantį vyrą. Verslios šiuolaikinės moterys nebeturi laiko ir noro gaišti vyro vienai nakčiai paieškoms. Plius dar nesi tikra, ką gausi. O jei visą vakarą besimeilinusi gausi kokį lovos „lūzerį“? Arba vyrą su siaubingai mažu? Arba tokį, kuris po to skambinės ir trukdys dirbti nesuvokdamas, kad jo tau visai nebereikia? Kam rizikuoti ir tenkintis vidutinišku variantu, jei tiesiog paskambinusi ir susimokėjusi gali gauti gerą kokybišką seksą su išsilavinusiu, diskretišku vyru. Taigi, supratau, kad poreikis vyrui už pinigus yra net Lietuvoje, juk čia tikrai gausu protingų stiprių moterų, kurioms irgi reikia kokybiškai atsipalaiduoti. Tačiau ar Lietuvoje yra vyrų už pinigus?

Į mūsų su Agne skelbimą atsiliepė keturi vyrai. Vienas atkrito iškart pareiškęs, kad, cituoju: „Galiu „atidulkint“ bet kokią tetą taip, kad ji visus pinigus man atiduos ir iškart meilėje prisipažins.“ Apie jaunų nesubrendėlių seksualines fantazijas šį kartą temos nerengiame. Be to, iš principo niekada nenorėčiau į lovą su žmogumi, kuris rašo „meileja“: nežinau, kaip jums, bet man gramatinės klaidos tekste asocijuojasi su primityvumu lovoje (pagal jį tikriausiai „lovoja“). Dar vienas kandidatas į žigolo buvo jaunas striptizo šokėjas, kuris šoka mergvakariuose ir už papildomą mokestį gali priversti būsimą nuotaką kitą rytą jaustis nejaukiai. Šitą irgi atmečiau, nes viskas labai paprasta ir aišku: įsiaudrinusi girtų merginų kompanija, vyrukas su „stringais“ ir galvoje būsimai nuotakai besisukanti mintis: „Taigi čia aš paskutinį kartą prieš įsipareigodama.“ Nurimkit, tikrai ne paskutinį.

Likę du vyrai atrodė rimtai. Rašė be klaidų, pokalbį pradėjo derinti kalbėdami apie anonimiškumą. Tačiau vienas, gavęs mano klausimus, dingo kaip į vandenį. Gal išsigando, o gal jis net nebuvo žigolo ir suprato, kad taip toli jo fantazija „neišneš“ ir atsakymų parašyti jam nepavyks. Taigi noriu jums pristatyti Aurimą. Vyrą, kuriam moterys moka už tai, kad jis eina su jomis į pasimatymus.

Aurimas iškart pasakė, kad „gyvo“ mūsų susitikimo nebus, taip jis bandys valdyti rizikas. Jo FB profilis netikras, o labiausiai mane suintrigavo tai, kad mes esame pažįstami iš anksčiau. Bandžiau išgauti, iš kur, ir svarbiausia – kaip artimai. Mano pašnekovas mane nuramino pasakydamas, kad „ne taip artimai“ ir kad esame kartu susitikę vienoje mano mėgstamoje kavinėje. Kadangi ten renkasi pusė Vilniaus, po kelių dienų nusprendžiau mesti laužyti galvą. Pradėjome mūsų susirašinėjimą-pokalbį.

Kaip tave pristatyti? Ką gali atskleisti apie save?

30–40 m. Aurimas, vedęs ir turiu 1 vaiką, esu įgijęs du aukštuosius: turiu daktaro ir magistro laipsnius.

Mes pavartojome žodį „žigolo“ ieškodamos pašnekovų. Kaip savo darbą ar save vadini tu? Niekaip nevadinu. Man tai nėra darbas. Gerai gyvenau ir iki jo: jei ši veikla išnyktų iš mano gyvenimo, man viskas liktų po senovei.

Su kokiais profesiniais pavadinimais dar esi susidūręs?

Manęs moterys yra prašiusios leidimo vadinti įvairiais pavadinimais, o profesinių pavadinimų esu girdėjęs ne vieną: cepelinas, Alfonsas, „kurva“, „pyzdlaižis“, kalė vyras, Vagintas (nuo vardo Vygantas), mirkytojas.

Sakai, kad tau tai nėra darbas. Tai kodėl tuo užsiimi? Ir jei tai nėra darbas, kodėl imi pinigus? Juk galėtų tai būti tiesiog abipusiai malonus seksas, jei tau tiesiog patinka įvairovė ir nuotykiai.

Įdomu. Smagu. Vienu metu padėjo tobulėti ir darbine prasme. Pinigus aš gaunu. Niekada nesitariau ir neprašiau atlygio. O ir piniginis reikalas moterų pusėje. Pinigai būna tikrai ne visada. Tai ir yra abipusiai malonus laikas. Tą malonų laiką dauguma painioja su seksu.

Kaip viskas prasidėjo? Juk nenusprendei vieną dieną imti pinigus už seksą? Juolab kad esi vedęs…

Viskas prasidėjo savaime (kaip visada – NETYČIA). Iš tikrųjų buvo taip: per vieną „afterparty“ po didelio projekto perdavimo per klaidą gavau koktelį su MDMA (pasirodo, turėjo gauti mano bendradarbė). Kokteilį gavau tuo metu, kai jau ruošėmės pasišalinti su viena žavia auditore. Dėl narkotikų „baigti“ buvo „mission impossible“. Po kelių valandų „non stop“ triušių sekso teko apsimesti, kaip man „faina“, ir meluoti, kad jau baigiau. Auditorė pasipasakojo draugėms ir bendradarbėms ir nusprendė pasidalyti laimėtu „grobiu“ (t. y. manimi). Pradėjo rastis skambučiai su pageidavimais.

Jei teisingai supratau, po tavo netyčinio pirmo karto į tave pradėjo kreiptis moterys, taip pat trokštančios trijų valandų sekso? Kitais kartais irgi pavyko taip ilgai tempti?

Aš kol kas – tik žmogus, bet gal tapsiu superherojumi. Visoms moterims sakau tik tiesą. Retai moteriai reikia ilgo sekso. Daugumai pakanka oralinio sekso. Esmė gauti malonumą ir orgazmą.

Pirmas kartas, už kurį gavai atlygį – koks jis buvo?

Mažų mažiausiai netikėtas. Po vienos tarptautinės konferencijos Vilniuje, po vakarinės dalies pabendravimo prie baro su vienos klientų įmonės vadove atsidūrėme pas ją kambaryje. Buvo išties smagus vakaras. Ryte man atsisveikinant ir bandant išeiti pro duris, ji pasičiupo mane sakydama „visai pamiršau“ ir įgrūdo į švarko kišenę pinigų (kaip vėliau paaiškėjo, 200 kažkiek litų). Aš pagalvojau, kad ji taip juokauja – mintyse pagyriau už gerą humoro jausmą. Kitą savaitę sulaukęs jos tetos skambučio supratau, kad juokinga tik man.

Pirmas gautas užmokestis neįžeidė vyriškos savimeilės? Moteris moka tau. Na, nevisai įprasta mūsų visuomenėje.

Pirmą kartą galvojau, kad tai – pokštas. Kitą kartą gavęs atlygį pasikalbėjau ir supratau, kame reikalas. Buvau sutrikęs pasimetęs ir visąlaik juokiausi. Idiotiškai juokiausi.

Kiek laiko tuo užsiimi?

Apie 10–12 metų.

O kiek tau buvo metų, kai pradėjai? Pagal nurodytą apytikslį amžių nesi labai senas, jei tuo užsiimi 10 metų, turėjai pradėti pakankamai jaunas. Jauteisi jau pakankamai patyręs?

24–25. Tokio amžiaus aš jaučiausi viską žinantis, viską galintis, toks ponaitis Nuostabusis. Pasirodo, kad mokslo metai tik buvo beprasidedantys.

Kaip viskas vyksta? Kaip tave moterys randa?

Anksčiau rasdavo viena per kitą. Dabar turiu ratą moterų, su kuriomis palaikau ryšius. Į naujas pažintis šiuo metu leidžiuosi labai sunkiai. Nors norinčiųjų daug…

Turi moterų ratą, su kuriomis palaikai ryšius. Ar jis didelis? Kokio amžiaus moterys tame rate? Ir, kalbant apie amžių, įdomu sužinoti jauniausią ir vyriausią moterį, su kuria teko bendrauti? Kokia patirtis?

Ratas pakankamas. Amžius – nuo 25 iki 68 m. Jauniausia 18 – „obviously“ (suprask, su nepilnametėmis neprasideda – aut. past.). Vyriausia, jei teisingai pamenu, apie 70. Patirtis? Vienu atveju – pasitikėjimas savimi ir bandymas įrodyti, kad AŠ esu. AŠ esu kažkas. Kitu atveju – baimė nuvilti ir nusivilti. Kuri amžiaus grupė kaip elgiasi – sakykime, palikta skaitytojų fantazijai.

Ar skaičiavai, kiek moterų esi turėjęs?

Kiekviena moteris yra vienintelė. Būnant su ja, kiekviena akimirka ir atodūsis skirtas tik jai. O jei rimtai, nuo 240 nustojau sekti skaičių. Tiesa, didesnė dalis moterų iš visų, su kuriomis buvau, yra tiesiog smagaus mano gyvenimo pasekmė.

Ar teko kada pasakyti moteriai „ne“ ir susitikus pasimatymo nebetęsti?

Yra tekę, ir ne kartą. Dažniausia netęsiu lovos dalies. Pabendravimas, vakarienė, vynas būna. Moteris pasipasakoja (ar apgirsta) ir būna tokioje silpnumo būsenoje. Mano nuomone, taip elgtis būtų nesąžininga. Man tai primena pasinaudojimą silpnumu. Stengiuosi kaip įmanoma gražiau išlydėti namo. Visada bandau sąskaitą apmokėti – kažkodėl tai moterims suteikia pasitikėjimo ir artumo jausmą. (Kaip jos reaguoja į tai kad lovos dalies nebebus?) Dauguma reaguoja ramiai. Bet būna pasipiktinusių. Apie neadekvačias nutyliu. Man rodos, atsakymas savaime aiškus.

Kiek kartų per savaitę myliesi? Kiek iš tų kartų būna už pinigus?

Per savaitę vidutiniškai apie 2 kartus. Pinigai būna už kokybišką laiką – pinigai už seksą tegu lieka politikams. Pastaruoju metu seksą keičia bendravimas ir palaikymas. Tačiau tai yra „sezoniniai svyravimai“ ir „darbo specifika“. Ką reiškia sezoniniai svyravimai? Sezoniniai svyravimai = moteris pradeda susitikti ne dėl sekso ar gero laiko kartu. Joms reikia pabendrauti ir išgirsti mano nuomonę. Neužsiimu užuojautomis ir palaikymais: jei elgiasi kaip durnė, taip ir pasakau. Kelios prasitarė, kad nepasitiki psichologu – pasitiki manimi. Na, psichologas tikrai pigiau ima už valandą.

Kokia moteris tau buvo pati įsimintiniausia teigiama prasme? 

Žmona ir mama. Ar dar reikia sakyti, kodėl?

Neverta. Geriau pasakyk, kuri buvo pati įsimintiniausia neigiama prasme?

Viena žymi asmenybė, kuri pamiršta higieną, kuri bando vaidinti „superwoman“ lovoje ir geidulingą amazonę, nors iš tiesų viskas atrodo kaip Sabonio šokamas baletas palaikant „Ray Bradbury“ treniruotiems klounams. Tikra tragedija. Visos, bandančios išspręsti savo psichologines problemas tokiu būdu, anksčiau ar vėliau „susimauna“. Neklausiu, kas ji tokia, vis tiek nesakysi, bet paklausiu, ar teko turėti savo lovoje ir daugiau žinomų asmenybių? Taip.

Kas yra svarbu tavo darbe? Išvaizda, sportas, bendravimas? Kokie jie turi būti, kad patiktų moterims?

Mano nuomone, kuri susiformavo iš patirties, daugumai moterų reikia savimi pasitikinčio, žinančio ką daro vyro, su kuriuo pasijaustų saugi ir geidžiama. Esminis organas – smegenys. Patikslinu – gerai veikiančios smegenys. Tos, kurios ateina dėl išvaizdos, – dažniausiai būna sužalotos viduje. Susitinkančių tik dėl sekso – labai mažai. Bet tau moterys sako, kad esi gražus? Sako, nors moterys dažniau mini įdomumą ir žavesį, išvaizdą dažniau pagiria vyrai.

Sakai, susitinkančių tik dėl sekso mažai. Tačiau ką tu dar darai? Sakai joms komplimentus? Kalbi apie jų šeimas ir buitį?

Aš jų klausau. Man nuoširdžiai įdomu, ką jos šneka. Pasakau savo nuomonę tokią, kokia ji yra. Jokio pataikavimo. Dar aš turiu puikų humoro jausmą ir darau nuostabų masažą, ypač pėdų. Ir esu kuklus.

Pakalbėkime apie tai, kas, manau, įdomu kiekvienai, skaitysiančiai šį interviu. Apie pinigus. Kiek tau moka?

Kainynas šiuo metu tvirtinamas (juokiasi), Aš asmeniškai niekada nešneku ir nesitariu dėl kainos. Man tai nėra būtinybė ar poreikis. Palieku tai kitai pusei. Jei pamirštų pinigus – „oh well“, tikiuosi, bent gerai praleido laiką. O sumos svyruoja nuo 100 iki 500 Eur už vakarą. Mažiausia mano gauta suma už porą valandų – 30 Eur. Didžiausia gauta suma už maždaug tris valandas – apie 1500 Eur.

Oho. Ką tu tokio jai padarei?

Iš tikrųjų tai nieko ypatingo. Pasiklausiau jos vėliau, kodėl ir už ką. Kaip ji teigė, elgiausi su ja kaip su žmogumi, buvau tikras ir nuoširdus, padėjau jai išspręsti biuro politikos ir darbo reikalus. Konsultantams ji jau buvo sumokėjusi daugiau. Išėjo intymi darbinė konsultacija (juokiasi).

Kur vyksta jūsų pasimatymai? Ar yra koks nors nuolatinis scenarijus?

Pasimatymai gali vykti namie ar viešbutyje / apartamentuose. Dauguma atvejų standartiniai. Nuolatinio scenarijaus pas mane nėra. Žiūriu pagal situaciją ir prisitaikau, kad moteris jaustųsi gerai. Scenarijų nėra, nors aš galiu įgyvendinti beveik bet kurį scenarijų. Buvo kokių nors išskirtinų vietų? Supynės, SPA baseinas ir hamamas, viduryje plento, oro balionas. Viduryje plento, oro balionas. Galima išsamiau, mes norime pikantiškų smulkmenų, mus jos jaudina.  Daug kas jus jaudina (juokiasi). Viduryje plento – bekeliaujant į užmiestį sustojome trumpam. Nusprendžiau pabandyti, būdamas įsitikinęs, kad vis vien nesutiks, bet bent jau turės adrenalino kvapą šalia. Sutiko. Kelio skiriamoji linija tikrai nėra tokia patogi kaip lova. Tačiau adrenalinas ir pojūtis – tikrai ypatingi. Jai, žinoma. Oro balionas buvo vyro ir žmonos staigmena. Vyras yra baliono pilotas. Kitu atveju neįsivaizduoju, kaip tai būtų įmanoma. Tą kartą ten labiau buvo seksas trise.

Ar seksas tau – tik seksas? Daugiau nebūna jokių emocijų?

Seksas yra seksas. Emocijos yra emocijos. Geras seksas būna tik atsiradus kažkokiam ryšiui (mano asmenine nuomone). Emocijos šiame „gyvuliškame biznyje“ yra didžiausias sąjungininkas ir priešininkas tuo pačiu metu. Teko susižavėti kliente labiau, nei priklauso? Deja, taip. Tiesa, niekada jų nevadinau ir nevadinu klientėmis.

Ar buvai dėl savo užsiėmimo patekęs į kokią nors nepatogią padėtį?

Esu atėjęs į supersvarbias darbines derybas, kitoje pusėje buvo moteris, su kuria mačiausi. Situaciją žaidžiau pagal jos vedamą scenarijų. Giminaitis, matytas po ilgo laiko, supažindino su savo žmona. Spėkite, ar mes jau buvome pažįstami? Kalbant apie gimines, buvo mano pusseserė į pasimatymą su manimi atėjusi… Dar buvo kitos pusės teisininkė, kuri per situacijos aptarimą pradėjo mikčioti, dėl ko aš visąlaik krizenau. Kartą esu susitikęs su moterimi, o ten kartu sėdėjo ir jos vyras – jausmas sutikti jį, sakykime, keistokas. Jis norėjo pažiūrėti ir įvertinti, ar moteris gaus kokybišką aptarnavimą. Kitą kartą buvo pora, kur vyras visąlaik reguliavo, ką ir kaip daryti jo žmonai. Kaip tu jauteisi tokioje situacijoje? Nėra nejauku? Tokie dalykai gal brangesni nei šiaip pasimatymas? Jaučiausi mažų mažiausiai kvailai. Dar labiau įtariai. Tai buvo jų fantazija, dovana vienas kitam. Dovana, kurią pamiršo įvynioti. Užtruko laiko atsipalaiduoti ir grįžti į save. O dėl pinigų. Nėra meniu. Nėra ir kainyno. Būna akcijų 2 už 1 kainą (juokiasi). Tiesa, teko susidurti ir su prašymu patikrinti, ar žmona ištikima. Prašė vyras. Nesutikau. Mano asmenine nuomone, jei jau tikrina, vadinasi, yra kažkokios bėdos. Vyras pats daro klaidų ir bijo, greičiausiai, jau ir pats buvo neištikimas. Kiek kainuoja neištikimybės patikrinimas? Manau, nuo 500 litų (anksčiau) arba nuo 200 Eur dabar. Aš su tokiais neturiu nieko bendro.

Kas dar iš tavo artimo rato žino, kuo tu užsiimi? Kaip reaguoja tie, kurie žino?

Niekas nežino. Aš taip manau. Arba tyli, kad žino.

Ar nebaisu, kad moterys yra plepios ir išduos tavo paslaptį?  

O ar joms nebaisu, kad aš jų (ar po susitikimo MŪSŲ) paslaptį išduosiu? „Trust is a two way street“ („Pasitikėjimas yra dvipusio eismo gatvė“ – aut. past.). Esu pakankamai gerai žinomas dėl savo darbo ir pasiekimų „oficialiame“ gyvenime. Esu jau pakankamai pasiekęs, tad visi pagalvotų, kad ji meluoja arba fantazuoja.

Ką gali pasakyti apie lietuvaites lovoje? Kokios jos? Ko joms labiausiai trūksta?

Lietuvaitės mielos lovoje (juokiasi). Panašu, kad pas lietuvaites gyvenime ir galvoje vyksta seksualinė revoliucija. Buvo supratimas, o dabar ateina suvokimas, kad seksas, nuogumas ir intymumas yra natūralu ir gražu. Gėdingumą, išjungtą šviesą ir baimes keičia ieškojimas savojo aš lovoje. Man geriausios lovoje protingos moterys. O ko trūksta? Trūksta supratimo, kad viskas yra gerai ir seksas kartais tėra seksas. Kartais reikia mažiau mąstyti, o tiesiog pasimėgauti.

Ką tu suteiki moterims, ko negali duoti kiti vyrai, kodėl jos į tave kreipiasi?

Visos nori pasijausti užtikrintai ir ramiai. Dauguma vyrų bijo protingų, savarankiškų, veržlių ir pasiekusių moterų – mane jos žavi. Prie tokių moterų vyrai jaučiasi nejaukiai ir bando priderinti jas pagal save. Moterims reikia vyro, kuris jas suprastų ir leistų jaustis saugiai ir ramiai. Kaip jau supratote, seksas su tuo mažai susijęs. Taigi, į mane jos kreipiasi, kadangi vyrai jų nesupranta ar nevertina, ar bijo. Arba jos tiesiog nori nuotykių.

Kokią keisčiausią fantaziją tau teko pildyti?

Vaidinti princą Dramblį apsivilkus „šizoidinį“ kostiumą su didžiuliu „pampersu“, moteris vaidino stalą-mėnulį – toks labai įdomus įžanginis „role play“. Kaip vaidinti stalą mėnulį? Kas tai? Moteris tikrai gerai „paplaukusi“ menininkė. Ji atsispausdino ant drobės didelį mėnulio vaizdą. Pasiuvo kažką panašaus į suknelę. Pigiame kartoniniame stale išpjovė skylę ir pritvirtino prie suknelės. Jos vaidinimas buvo bėgimas rėkiant: „Sukuosi aplink žemę“, „Kyla pilnatis“. Pritūpusi taip, kad stalo kojos siektų žemę ir atrodytų lyg stalas – ant žemės, kartojo: „Aš – stalas.“ Įdomi patirtis.

Ne tas žodis, kokia įdomi. O kokiuose vaidmenyse dar teko atsidurti pildant moterų fantazijas? Gal pastebėjai, kokia fantazija tarp moterų yra dažniausia? 

Miegamajame teko pabūti daugelio profesijų atstovu. Dažniausiai moteris sužino, kokią fantaziją mėgsta, kai pats parodai ją moterims. Daugelis nori pabandyti antrankius ir griežtumą. Jei moteris nori tokio tipo fantazijos, aš mieliau pasistengiu ir sukuriu viliojimo / erzinimo žaidimą, vykstantį per kelias viešas vietas mieste. Žaidimas, vedantis trokštamo tikslo link. Iš pradžių žiūri neigiamai, bet vėliau joms be galo patinka, kai moteris apsimeta elitine prostitute gerame restorane ar viešbučio bare.

Tu prisipažinai, kad esi vedęs. Kokia tavo žmona?

Mano antroji pusė yra protinga ir nuostabi. Šeimyniška ir truputį nuobodi. Tačiau kas galėtų būti geriau už ją? Kodėl jūs savo žmonas vadinat nuobodžiomis? Patys tokias išsirenkate, po to patys ieškote nuotykių kitur… Nuobodi ji gerąja prasme. Jos „nuobodumas“ mane žavi ir suteikia vidinės ramybės jausmą.

Kaip pats reaguotum sužinojęs, kad tavo žmona tau neištikima?

Tikrai būčiau liūdnas.

Kiek laiko dar galvoji tuo užsiimti? Kaip įsivaizduoji savo darbo pabaigą?

Dar nemąsčiau apie tai. Palikau tai natūraliai eigai. Pabaiga būtų paprasta – tiesiog išmesti antrą telefoną.

Ko galėtum pamokyti lietuvius vyrus? Gal turi jiems kokių patarimų?

Didžiausia lietuvių vyrų bėda, kad jie jaučiasi viską mokantys ir žinantys. Patarimai iš šalies jiems yra asmeninis įžeidimas. Su moterimi reikia kalbėtis ir labai įdėmiai klausytis. Tokiu būdu gausi daugiau informacijos, nei reikia. Auksinė taisyklė: geriau pusvalandį pasistengti dėl moters nei valandą laukti.

Ačiū tau už pokalbį. Ir pabaigai, kiek man kainuotų seksas su tavim?

Kaip jau supratai, pinigų klausimas yra tavo pusėje. O ar tikrai tau reikia tik sekso iš manęs?

Tiesą sakant, kol kas net sekso man nereikia. Esu neseniai ištekėjus moteris, su kuria vyras ne tik mylisi, bet dar ir kalba. Tačiau žinau jausmą, kuris apima, kai tavo antroji pusė nenori tavęs išklausyti. Va tada dažniausiai mes, moterys, ir paslystame: ne susiviliojusios gražiu kūnu ar dideliu „pimpalu“, bet sujaudintos parodyto dėmesio mūsų bėdoms, kurios kitiems vyrams atrodo „kvailos“ ir „bobiškos“.

Dėkoju savo pašnekovui, kuris atvėrė akis, kad ne dirbtinai įdegusį kūną reikia turėti norint būti vyru už pinigus, o tiesiog mokėti klausyti. Mielosios, numeskite atverstą straipsnį prie savo vyro lovos, tegu šiek tiek pasimoko…


← Grįžti

Komentarai:

  • Ža lapkričio 11, 2018, 01:50

    Ieškau tamsiaodžio vyrro

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos