Dangiškai skani Pavlova

birželio 8, 2018
Verdu ir kepu

Morengui:

6 kiaušinių baltymų

170 g cukraus

170 g miltelinio cukraus

1 šaukšto baltojo vyno acto

1 šaukšto krakmolo

1 šaukšto meduolių prieskonių

 

Kremui:

350 ml plakamosios grietinėlės

2 šaukštų brendžio

2 cinamono lazdelių

1 apelsino tarkuotos žievelės

šviežių arba šaldytų uogų

konservuotų mandarinų

„Dr. Oetker“ apelsinų cukatų

 

rozmarinų (papuošti)

 

Gaminimas:

Orkaitę įkaitinkite iki 180 °C temperatūros. Į grietinėlę supilkite brendį, įdėkite cinamono lazdeles, apelsino žievelę ir pastatykite į šaldytuvą.

Ant kepimo popieriaus nupieškite 22 cm skersmens apskritimą ir dėkite į skardą (nupieštu apskritimu į apačią, kad ant torto neliktų žymių).

Persijokite miltelinį cukrų ir krakmolą.

Lengvai paplakite baltymus, nuolat plakdami mažomis porcijomis suberkite cukrų. Žiūrėkite, kad kiekviena cukraus porcija ištirptų baltymuose. Išplakta masė turi būti glotni, blizgi ir išlaikanti formą.

Suberkite miltelinį cukrų, prieskonius ir krakmolą, išmaišykite mentele, supilkite baltojo vyno actą, išmaišykite.

Suformuokite gana aukštą apskritimą, paplotį pašaukite į orkaitę, nedelsdami sumažinkite temperatūrą iki 110 °C ir kepkite maždaug 70–80 minučių. Iškepusį paplotį aušinkite ant popieriaus, kol kas jo nenuimkite.

Grietinėlę perkoškite ir plakite iš pradžių lėtai, paskui apsukas didinkite Akylai stebėkite, kad neperplaktumėte.

Tortą formuokite tiesiai ant torto padėklo. Ant baltyminio pagrindo uždėkite plaktos grietinėlės, ant viršaus išdėliokite uogas, vaisius, užberkite Dr. Oetker apelsinų cukatų ir papuoškite rozmarinų lapeliais.

 

Kokia „Pavlova“ turi būti:

Morengas – baltos arba vos vos kreminės (kaip grietinėlė) spalvos. Nebent jis buvo keptas su priedais, kurie galėjo nudažyti.

Morengo šonai gali būti įtrūkę.

Traškaus morengo viduje turi būti storas sluoksnis baltyminės „kempinėlės“.

Dangiškai skani.

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12