Darbo makiažo protokolas: kelios svarbios pamokos

spalio 8, 2018
AŠ IKONA

Nuotr. VIDA PRESS

Be reikalo darbo makiažo tema aptarinėjama taip retai – juk būtent darbe praleidžiame itin didelę dienos dalį. Daugiau nei akivaizdu, kad moterų nuomonės šiuo klausimu stipriai skiriasi – šiandien rinkoje galime sutikti aibę skirtingų makiažo pasirinkimų. Vienoms mažiau yra daugiau, kitoms – atvirkščiai, o trečios makiažo iš viso nenaudoja. Nepaisant skirtingo požiūrio, darbui tinkamo vizažo protokolo vertėtų paisyti visoms.

Tai nėra mokslas, tačiau kelias pamokas išmokti privalu, mat dažnai moterys pamiršta, jog makiažas, kaip ir apranga oficialioje aplinkoje, vienodai svarbūs – tai turėtų būti subtilus rūbas jūsų veidui. Vizažo protokolo punktai toli gražu nėra sudaryti remiantis kaprizingais išvaizdos reikalavimais moterims. Šios nerašytos taisyklės atsirado iš viso pasaulio dailiosios lyties atstovių praktikos, tad jas žinodamos sutaupysite saujelę laisvalaikio.

Makiažo pagrindas – pudra

Pudra – bene svarbiausia darbo makiažo dalis, kuri gali stipriai padėti kuriant norimą įvaizdį. Darbo aplinkoje rudenį, kaip ir visais kitais metų laikais, reikia vengti sunkios tekstūros, pilnai maskuojančių makiažo pagrindų, kurie sukuria kaukės efektą ir paslepia natūralų odos spindesį.

Darbe svarbu solidus makiažas, kuris bus patogus, nekels diskomforto ir neįpainios į nemalonias situacijas. Dosnus pudros sluoksnis gali pakliūti ant rankos, tokiu būdu kyla rizika netyčia ištepti svarbų dokumentą. O ką jau kalbėti apie pudra išteptus baltų marškinių atlapus. Kad išvengtumėte panašių situacijų, naudokite natūralumą ir odos skaistumą paryškinančias pudras ar BB kremus. Viena iš rekomendacijų – „Chanel Tinted Moisturizer“, kuris ant veido laikysis visą dieną, drėkins odą ir puoselės natūralų jos spindesį.

Blakstienos

Dažniausiai blakstienos ir jų paryškinimas makiažui suteikia dramatiškumo. Darbo aplinkoje akys pavargsta, todėl užtepdamos storą tušo sluoksnį jas dar labiau apsunkinsite. Šią makiažo priemonę rinkitės atsižvelgdamos į savo blakstienų tipą, nors niekada nesuklysite naudodamos plaukelius ilginantį tušą. Jis subtiliai paryškina žvilgsnį bei įrėmina švelnias akių šešėlių spalvas ar smulkų pravedimą. Tuo tarpu apimties suteikianti priemonė jūsų makiažą pavers šiek tiek dramatiškesniu. Toks tušas atrodys kiek mažiau natūraliai nei ilginantis, tačiau saikingas kiekis yra priimtinas ir laiko patikrintas.

Eidamos į darbą venkite tepti daugiau nei du blakstienų tušo sluoksnius. Lengvas paryškinimas sukurs subtilios elegancijos ir žvalumo įspūdį. Taip pat vertėtų atminti, jog didelę reikšmę turi priemonės tekstūra – darbe nerekomenduojama naudoti vandeniui atsparių tušų, mat jie yra linkę susilieti į gumulėlius.  Darbui rekomenduojama rinktis juodos arba rudos spalvos tušus. Likusias makiažo tendencijas, pavyzdžiui, mėlynus arba žalius atspalvius, palikite laisvalaikiui.

Kalbant apie priaugintas blakstienas, darbe jos nėra draudžiamos, tačiau privalo tilpti į subtilumo rėmus. Svarbu atsiminti, jog šiuo atveju suklysite pasirinkdamos ilgas ir itin tankias priauginamas blakstienas. Darbe jos turėtų atrodyti taip natūraliai, kad niekas nesuprastų šios grožio gudrybės. Rinkitės netankias, neilgas, plono plaukelio blakstienas. Vienas darbui priimtiniausių būdų, kurį pamėgo ir daugelis pasaulio garsenybių, – natūralių „mink“ blakstienų priauginimas, sukuriantis plunksnų efektą.

Lūpos

Lūpų spalva ne tik laisvoje, bet ir darbo aplinkoje kasmet keičiasi dėl tendencijų. Jeigu esate makiažo mėgėja, darbe leiskite sau remtis vyraujančiais mados vėjais. Šį rudenį iš lentynų turėtų dingti taip pamėgti matiniai lūpų dažai – juos keičia švytinčios ir gaivios lūpos. Darbui šį rudenį rinkitės švelniai rausvus ir rusvus tonus arba klasikinį neutralios spalvos blizgį, kuris lūpoms suteiks putlumo. Viena rekomendacijų – „Dior Lip Maximizer“, kuris švelniai paryškina natūralią lūpų spalvą ir dailiai sulieja kontūrus. Venkite pernelyg ryškių atspalvių, kurie gali atrodyti netvarkingai išplaukę. Visuomet naudokite tonu tamsesnį lūpų pieštuką, kuris pabrėš jų formą ir makiažui suteiks tvarkos, neleis lūpdažiui pratekėti pro kraštus.

Nuotr. VIDA PRESS

Darbe lūpų spalva itin svarbi – ji gali siųsti svarbią žinutę. Neutralūs atspalviai byloja apie jūsų profesionalumą, taip pat yra praktiški ir nesukelia rizikos netyčia išsitepti. Tuo tarpu raudona spalva reiškia pasitikėjimą savimi, drąsą. Šis atspalvis darbe nėra nepriimtinas, tačiau reikalauja didesnio dėmesio detalėms. Naudodamos raudoną lūpdažį, nepersistenkite su likusiu makiažu – jis turėtų būti subtilus ir neryškus, išlaikytas. Rinkitės klasikinę raudoną, tinkančią visiems odos atspalviams. Ją vertėtų įrėminti tokio paties tono lūpų pieštuku.

Įsigyti naujausią AŠ IKONA žurnalą galite čia.

PIRMOJI PAVARTYK NAUJAUSIĄ AŠ IKONA ŽURNALĄ!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)