Dešrainis be dešrelės: paragavę jo klasikinį tiesiog pamiršite

rugsėjo 22, 2018
VirKakademija.lt

Dešrainį būtų galima apibūdinti kaip iškylų senbuvį arba patiekalą, kurį renkamės, kai norime pavalgyti greitai. Nors dešrelė yra privalomas klasikinio dešrainio ingredientas, tačiau nesilaikydami nusistovėjusių kanonų ir drąsiai eksperimentuodami, galite atrasti nepaprastai gardžių šio patiekalo variacijų. Išbandykite ir šią – paragavę ne tik norėsite dar, bet ir pamiršite, kad anksčiau dešrainį valgydavote su dešrele.

Išskirtinis dešrainis be dešrelių

4 dešrainio bandelių
1 mango
1 svogūno
2 pomidorų
100 g čioriso dešros
80 g marinuotos paprikos
80 g GERMANTO TILSIT sūrio
saujelės šviežių kalendrų
druskos, pipirų
aliejaus (kepti)

1. Dešrainio bandeles perpjaukite iš viršaus.

2. Kubeliais supjaustykite svogūną, pomidorus, mangą, čioriso dešrą ir papriką. Apkepkite keptuvėje. Pagardinkite druska ir pipirais.

3. Ant dešrainio bandelių dėkite čioriso įdarą ir paplėšykite GERMANTO TILSIT sūrio. Įdėkite į orkaitę su viršutiniu kaitinimu, kad sūris išsilydytų.

4. Papuoškite šviežiomis kalendromis.

Norite pamatyti gaminimo procesą žingsnis po žingsnio? Siūlome peržiūrėti „VirK Akademija“ vaizdo pamoką. Čia kulinarinius įgūdžius galite tobulinti visiškai nemokamai, o jums padės savo sričių profesionalai!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)