sausio 1, 2018 Detoksikaciniai kokteiliai po švenčių Kokteiliai „Žaliasis vulkanas“ ir „Raudonasis gelbėtojas“ skuba į pagalbą.

Detoksikaciniai kokteiliai po švenčių

sausio 1, 2018
Alfas Ivanauskas

Jeigu visgi taip atsitiko, kad silkės, tortai, grybai ir šampanas per šventes tave nuginklavo ir vis dar guli paslikas po eglute, privalai susiimti. Kaip sakoma, nuo ko susirgai, tuo ir gydykis. Čia tavęs gelbėti atskuba kiti, bet taip pat maisto produktai ir Alfas Ivanauskas. Atsidaryk šaldytuvą ir pasigamink puikų detoksikacinį kokteilį. Pasitikite – „Žaliasis vulkanas“ (mangas, avokadas, kivis, mėta, agurkas, mineralinis vanduo) arba daržovinis „Raudonasis gelbėtojas“ (pomidorų sultys, kefyras, pomidorai, petražolės, čili pipiras, imbieras, salieras, druska, pipirai)!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.