sausio 1, 2018 Detoksikaciniai kokteiliai po švenčių Kokteiliai „Žaliasis vulkanas“ ir „Raudonasis gelbėtojas“ skuba į pagalbą.

Detoksikaciniai kokteiliai po švenčių

sausio 1, 2018
Alfas Ivanauskas

Jeigu visgi taip atsitiko, kad silkės, tortai, grybai ir šampanas per šventes tave nuginklavo ir vis dar guli paslikas po eglute, privalai susiimti. Kaip sakoma, nuo ko susirgai, tuo ir gydykis. Čia tavęs gelbėti atskuba kiti, bet taip pat maisto produktai ir Alfas Ivanauskas. Atsidaryk šaldytuvą ir pasigamink puikų detoksikacinį kokteilį. Pasitikite – „Žaliasis vulkanas“ (mangas, avokadas, kivis, mėta, agurkas, mineralinis vanduo) arba daržovinis „Raudonasis gelbėtojas“ (pomidorų sultys, kefyras, pomidorai, petražolės, čili pipiras, imbieras, salieras, druska, pipirai)!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)