Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė: „Svarbiausia – suderintas nuotakos įvaizdis“

rugpjūčio 16, 2018
IKONA.TV

Nuotr. Mindaugas Švoba

Vienos renkasi romantiško stiliaus modelį, kitos bohemiško, trečioms kur kas mielesnė klasikinio stiliaus suknelė. Kad ir ką jos išsirinktų, svarbu nepamiršti, kad suknelė yra vienas iš daugelio elementų, sukuriančių tobulą nuotakos įvaizdį. Garsi dizainerė ir „Ingrid Inži“ mados namų įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė teigia, kad be suknelės labai svarbu apgalvoti ir kokiais bateliais avės bei kokiais aksesuarais puošis. O „Carolina make up studio“ visažistės Jolanta Mušauskienė ir Karolina Bel pataria nepamiršti priderinti ir nuotakos makiažo bei šukuosenos, nes tik puikiai tarpusavyje derančios detalės padės sukurti tobulą nuotakos įvaizdį bei išryškinti jos asmenybę.

Nuotr. Mindaugas Švoba

Dizainerė pastebi, kad dauguma nuotakų daro klaidą bandydamos suderinti skirtingus stilius. Pasak jos, neretai klasikinė nuotakos suknelė derinama su romantiško stiliaus aksesuarais ar šukuosena, ir atvirkščiai, romantiško stiliaus sukneles užgožia griežta šukuosena, ryškus, iššaukiantis makiažas ar aksesuarų gausa.

Nuotr. Mindaugas Švoba

„Savo nuotakoms pirmiausia patariu gerai apgalvoti kaip jos nori atrodyti savo vestuvių dieną, pasirinkti vieną stilių ir jau tada pradėti derinti atskiras įvaizdžio detales. Jeigu jos išsirenka romantiško stiliaus suknelę, gausiai dekoruotą nėriniais, galbūt tada visai nereikia jokių kitų aksesuarų, tinka tvarkinga šukuosena, papuošta minimalistinio stiliaus lankeliu, kuris priderintas ir pagamintas iš suknelės detalių, pavyzdžiui nėrinių, karoliukų. Jei pasirenkama griežtesnio, seksualaus stiliaus suknelė, tuomet tinka tiek aukštai viršugalvyje, tiek žemai į kuodą surišti plaukai, tokiu atveju galima skirti daugiau dėmesio aksesuarams. Jeigu nuotaka nusprendžia vilkėti suknelę nuoga nugara, tuomet ir akcentuokime šią kūno dalį, suknelės linkius nugaroje, tada savo nuotakoms patariu neapsikrauti aksesuarais, o pasirinkti kažkokią vieną, smulkią detalę. Kartais aksesuarai tiesiog privalo būti, kaip antai bohemiškame stiliuje, čia papuošalai yra tarsi užbaigta detalė, tarsi tas trūkstamas taškas ant „i” raidės. Ir niekada nepamirškime tvarkingo ir gražaus makiažo, kurį gali atlikti tik tikri profesionalai. Aš niekada nerekomenduoju rinktis ryškaus, vakarinio makiažo, juk nuotaka ruošiasi savo vestuvėms – tyrumo, skaistumo, meilės, ir atsidavimo šventei, o ne kaukių karnavalui.”, – kalba dizainerė.

Nuotr. Mindaugas Švoba

 „Carolina make up studio” makiažo specialistės Jolanta Mušauskienė ir Karolina Bel papildo dizainerės mintį sakydamos, kad būsimoms nuotakoms geriausia būtų rinktis klasikinį makiažą. Pasak jų, nuotakos turėtų vengti veido dengimo pudra, ryškaus kontūravimo, o prioritetą teikti žemės tonų atspalviams. Viena iš naujausių klasikinio makiažo tendencijų 2018 metais – tamsiai ryškinti apatinio voko vidinę liniją taip sukuriant padūmavusių akių efektą ir suteikiant nuotakos žvilgsniui paslaptingumo.

Nuotr. Mindaugas Švoba

Ingrida  Rutkauskaitė-Naujokė visais šiais patarimais rėmėsi kurdama ir savo naujausią vestuvinių suknelių kolekciją, kurioje dominuoja romantika, nepamirštamas bohemiškas stilius, minimalistiniai papuošalai, švelnus makiažas, kreminės spalvos ir gėlės. Kaip teigia pati dizainerė nuotaka per savo vestuves turi atrodyti tobulai ir visa tai galima pasiekti tik gerai įsiklausant į klienčių norus ir kruopščiai derinant jų įvaizdžio detales.


Nuotr. Mindaugas Švoba

← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)