lapkričio 17, 2017 Kaip stilingai papuošti Kalėdų eglutę? Konsultuoja interjero dizainerė.

Du skirtingi ir stilingi Kalėdų eglutės įvaizdžiai

lapkričio 17, 2017
Gintarė Survilaitė

Didžiausias džiaugsmas artėjant šventėms yra Kalėdų eglutės puošimas. Kaip ją papuošti, kad atrodytų stilingai? Turbūt tinkamiausias atsakymas – taip, kaip mums pačioms gražu, žaisliukus derinti taip, kaip deriname savo drabužius. Šiandien kalbamės su interjero dizainere Lina Kalinauskaite-Forsman, kuri pateikė dvi eglutės puošimo versijas: viena eglutė – klasikinė, labai jauki, su daug aukso ir tradiciniais žaisliukais, kita – moderni, labiau tinkanti urbanistinei erdvei, miestietiška su įvairių formų žaisliukais. Žiūrime ir semiamės įkvėpimo!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)