Forumas

Pradinis Forumai Maistas alkoholiniai gerimai

Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  distorted reality prieš 7 mėn. 3 sav..

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
  • Paskelbta
    birželio 4, 2018 @ 02:59
    alkoholiniai gerimai

    Sveikos mados žinovės 🙂 Siūlau padiskutuoti alkoholinių kokteilių tema. Koks jūsų pačių megstamiausiais kokteilis? Man pačiai tai labai patinka kokteiliai su džinu 🙂 Pats džina spastebėja išgyvena savotiška atgimimą, darosi vis populiaresnis ir populiaresnis. Čia ko gero dėl tos pačios priežasties, kodėl žmonės yra linkę atrasi smulkius ūkininkus ir pirkti produkciją iš jų, ieškodami autentiško ir nenuvalkioto skonio, apskritai pastaruoju metu atsiranda daugiau eksperimentavimo maisto ir gėrimų scenoje. Anglijoje tai džinas iš viso išgyvena renesansą, praktiškai nurungė viskį, kadangi jis yra daug universalesnis, labiau tinka kokteiliams ir patinka tiek vyrams tiek moterims 🙂 Tai ten baruose išragavau tikrai nemažai kokteilių 🙂 Nors šiaip mėgstu paprastas kombinacijas, džiną su toniku arba dry martini, bet jeigu džinas geras ir nepigus, tai labai skanus gaunasi ir long island iced tea, bet čia jau reik atsargiau su tokiu kokteiliu, nes gali susisukti galva 😀 Lietuvoje irgi jo pasiūla žiūriu didėja https://www.vynoteka.lt/tinklarastis/stiprieji-gerimai/dzinas-rusys-kokteiliai-ir-viskas-ka-reikia-zinoti-apie-si-gerima. Aišku lietuviškus gėrimo įpročius pakeisti sunku, bet matau jau ir pas tautiečius ateina mada išgerti džiną. Manau pakanka paskleisti gandą, kad džinas aukštuomenės gėrimas, kad visi taptų džino mėgėjais 🙂

    0 0
Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)