Forumas

Pradinis Forumai Asmeniška Alkoholio ribojimas. UŽ ar PRIEŠ? Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?

Šioje temoje yra 4 atsakymai, 5 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  distorted reality prieš 6 mėn. 1 sav..

Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
 • Paskelbta
  birželio 5, 2017 @ 12:56
  Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?

  Kokia tavo nuomonė apie alkoholio apribojimą?

  3 0
  Prisijungė: 2017-04-26
  Pranešimų sk.: 3
  Paskelbta
  birželio 5, 2017 @ 16:42

  PRIEŠ! Nors pati nevartoju alkoholio, tačiau esu už  žmonių Atsakomybę. Atsakomybę priimant sprendimus patiems, Atsakomybę renkantis, vartoti, kiek, ko, o gal išvis galiu be jo??? Atsakomybę auklėjant vaikus, kurie gebėtų pasirinki jiems teisingą kelią. Atsakomybę už savo Sveikatą. Manau šis ribojimas gimdo asmeninį žmonių ribotumą.

  3 0
  Prisijungė: 2017-07-02
  Pranešimų sk.: 5
  Paskelbta
  liepos 2, 2017 @ 05:11

  Už. Saikingai. Apskritai už savimonę ir gebėjimą ir laisvę priimti sprendimus. Taip, man šampano taurė prideda šventei šventiškumo, o alaus bokalas su draugais tampa gero vakaro ženklu. Ar turiu problemų su alkoholio vartojimu? Nemanau, jei tai vyksta kartą per mėnesį/pusmetį. Tėvai irgi niekad neslėpė, kad toks daiktas egzistuoja ir duodavo paragaut pakankamai mažam amžiui. Ir iki 17m ne namuose negėriau niekada nieko, tai manau auklėjimas buvo tinkamas ir be ribojimų – tiesiog su dideliu pasitikėjimu ir lūkesčiais, kurių neleidau sau sugriauti.

  1 0
  Prisijungė: 2016-08-18
  Pranešimų sk.: 12
  Paskelbta
  lapkričio 23, 2017 @ 07:07

  Pasisakau už alkoholio ribojimą. žvelgiu ne į laisvus, protingus žmones, bet į tuos, kuriems tikrai blogai, vat dėl jų manau ir turime, laisvi ir protingi pakentėti. norėčiau,kad alkoholis būtų ribojamas ir įvairiuose renginiuose. iš kitos pusės manau, kad visas kalbėjimas, kuris neseniai vyko, padarė ir naudos.

  0 1
  Prisijungė: 2018-04-27
  Pranešimų sk.: 5
  Paskelbta
  birželio 4, 2018 @ 00:06

  manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu

  0 0
Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)