Forumas

Pradinis Forumai Asmeniška Alkoholio ribojimas. UŽ ar PRIEŠ? Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?

Šioje temoje yra 4 atsakymai, 5 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  distorted reality prieš 2 sav..

Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
 • Paskelbta
  birželio 5, 2017 @ 12:56
  Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?

  Kokia tavo nuomonė apie alkoholio apribojimą?

  3 0
  Prisijungė: 2017-04-26
  Pranešimų sk.: 3
  Paskelbta
  birželio 5, 2017 @ 16:42

  PRIEŠ! Nors pati nevartoju alkoholio, tačiau esu už  žmonių Atsakomybę. Atsakomybę priimant sprendimus patiems, Atsakomybę renkantis, vartoti, kiek, ko, o gal išvis galiu be jo??? Atsakomybę auklėjant vaikus, kurie gebėtų pasirinki jiems teisingą kelią. Atsakomybę už savo Sveikatą. Manau šis ribojimas gimdo asmeninį žmonių ribotumą.

  3 0
  Prisijungė: 2017-07-02
  Pranešimų sk.: 5
  Paskelbta
  liepos 2, 2017 @ 05:11

  Už. Saikingai. Apskritai už savimonę ir gebėjimą ir laisvę priimti sprendimus. Taip, man šampano taurė prideda šventei šventiškumo, o alaus bokalas su draugais tampa gero vakaro ženklu. Ar turiu problemų su alkoholio vartojimu? Nemanau, jei tai vyksta kartą per mėnesį/pusmetį. Tėvai irgi niekad neslėpė, kad toks daiktas egzistuoja ir duodavo paragaut pakankamai mažam amžiui. Ir iki 17m ne namuose negėriau niekada nieko, tai manau auklėjimas buvo tinkamas ir be ribojimų – tiesiog su dideliu pasitikėjimu ir lūkesčiais, kurių neleidau sau sugriauti.

  1 0
  Prisijungė: 2016-08-18
  Pranešimų sk.: 12
  Paskelbta
  lapkričio 23, 2017 @ 07:07

  Pasisakau už alkoholio ribojimą. žvelgiu ne į laisvus, protingus žmones, bet į tuos, kuriems tikrai blogai, vat dėl jų manau ir turime, laisvi ir protingi pakentėti. norėčiau,kad alkoholis būtų ribojamas ir įvairiuose renginiuose. iš kitos pusės manau, kad visas kalbėjimas, kuris neseniai vyko, padarė ir naudos.

  0 1
  Prisijungė: 2018-04-27
  Pranešimų sk.: 4
  Paskelbta
  birželio 4, 2018 @ 00:06

  manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu

  0 0
Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu