Forumas

Pradinis Forumai Asmeniška Alkoholio ribojimas. UŽ ar PRIEŠ? Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?

Šioje temoje yra 3 atsakymai, 4 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Karolina prieš 4 mėn. 4 sav..

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
 • Paskelbta
  birželio 5, 2017 @ 12:56
  Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?

  Kokia tavo nuomonė apie alkoholio apribojimą?

  3 0
  Prisijungė: 2017-04-26
  Pranešimų sk.: 3
  Paskelbta
  birželio 5, 2017 @ 16:42

  PRIEŠ! Nors pati nevartoju alkoholio, tačiau esu už  žmonių Atsakomybę. Atsakomybę priimant sprendimus patiems, Atsakomybę renkantis, vartoti, kiek, ko, o gal išvis galiu be jo??? Atsakomybę auklėjant vaikus, kurie gebėtų pasirinki jiems teisingą kelią. Atsakomybę už savo Sveikatą. Manau šis ribojimas gimdo asmeninį žmonių ribotumą.

  3 0
  Prisijungė: 2017-07-02
  Pranešimų sk.: 5
  Paskelbta
  liepos 2, 2017 @ 05:11

  Už. Saikingai. Apskritai už savimonę ir gebėjimą ir laisvę priimti sprendimus. Taip, man šampano taurė prideda šventei šventiškumo, o alaus bokalas su draugais tampa gero vakaro ženklu. Ar turiu problemų su alkoholio vartojimu? Nemanau, jei tai vyksta kartą per mėnesį/pusmetį. Tėvai irgi niekad neslėpė, kad toks daiktas egzistuoja ir duodavo paragaut pakankamai mažam amžiui. Ir iki 17m ne namuose negėriau niekada nieko, tai manau auklėjimas buvo tinkamas ir be ribojimų – tiesiog su dideliu pasitikėjimu ir lūkesčiais, kurių neleidau sau sugriauti.

  1 0
  Prisijungė: 2016-08-18
  Pranešimų sk.: 12
  Paskelbta
  lapkričio 23, 2017 @ 07:07

  Pasisakau už alkoholio ribojimą. žvelgiu ne į laisvus, protingus žmones, bet į tuos, kuriems tikrai blogai, vat dėl jų manau ir turime, laisvi ir protingi pakentėti. norėčiau,kad alkoholis būtų ribojamas ir įvairiuose renginiuose. iš kitos pusės manau, kad visas kalbėjimas, kuris neseniai vyko, padarė ir naudos.

  0 1
Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima