Forumas

Pradinis Forumai Asmeniška Alkoholio ribojimas. UŽ ar PRIEŠ? Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?

Šioje temoje yra 4 atsakymai, 5 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  distorted reality prieš 2 mėn. 2 sav..

Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
 • Paskelbta
  birželio 5, 2017 @ 12:56
  Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?

  Kokia tavo nuomonė apie alkoholio apribojimą?

  3 0
  Prisijungė: 2017-04-26
  Pranešimų sk.: 3
  Paskelbta
  birželio 5, 2017 @ 16:42

  PRIEŠ! Nors pati nevartoju alkoholio, tačiau esu už  žmonių Atsakomybę. Atsakomybę priimant sprendimus patiems, Atsakomybę renkantis, vartoti, kiek, ko, o gal išvis galiu be jo??? Atsakomybę auklėjant vaikus, kurie gebėtų pasirinki jiems teisingą kelią. Atsakomybę už savo Sveikatą. Manau šis ribojimas gimdo asmeninį žmonių ribotumą.

  3 0
  Prisijungė: 2017-07-02
  Pranešimų sk.: 5
  Paskelbta
  liepos 2, 2017 @ 05:11

  Už. Saikingai. Apskritai už savimonę ir gebėjimą ir laisvę priimti sprendimus. Taip, man šampano taurė prideda šventei šventiškumo, o alaus bokalas su draugais tampa gero vakaro ženklu. Ar turiu problemų su alkoholio vartojimu? Nemanau, jei tai vyksta kartą per mėnesį/pusmetį. Tėvai irgi niekad neslėpė, kad toks daiktas egzistuoja ir duodavo paragaut pakankamai mažam amžiui. Ir iki 17m ne namuose negėriau niekada nieko, tai manau auklėjimas buvo tinkamas ir be ribojimų – tiesiog su dideliu pasitikėjimu ir lūkesčiais, kurių neleidau sau sugriauti.

  1 0
  Prisijungė: 2016-08-18
  Pranešimų sk.: 12
  Paskelbta
  lapkričio 23, 2017 @ 07:07

  Pasisakau už alkoholio ribojimą. žvelgiu ne į laisvus, protingus žmones, bet į tuos, kuriems tikrai blogai, vat dėl jų manau ir turime, laisvi ir protingi pakentėti. norėčiau,kad alkoholis būtų ribojamas ir įvairiuose renginiuose. iš kitos pusės manau, kad visas kalbėjimas, kuris neseniai vyko, padarė ir naudos.

  0 1
  Prisijungė: 2018-04-27
  Pranešimų sk.: 4
  Paskelbta
  birželio 4, 2018 @ 00:06

  manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu

  0 0
Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12