Forumas

Pradinis Forumai Sportas Pratimai Bėgimas

Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  Rugile prieš 1 m. 3 mėn..

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
 • Paskelbta
  liepos 2, 2017 @ 05:14
  Bėgimas

  Sveiki,

  prieš kiek daugiau, nei savaitę pradėjau bėgioti. Nubėgta dar visai nedaug – gal koks 30-40km, kažkokių pasikeitimų nepastebėjau, tačiau pastebėjau, kad vis lengviau ir lengviau rasti tą valandą ir motyvacijos. Kaip manot, kokius atstumus reikėtų bėgti ir kaip dažnai norint numesti svorio? Labai daug kur skaičiau, jog apskritai neįmanoma vien bėgiojant numesti svorio, kokia jūsų nuomonė ir patirtis?

  0 0
Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos