Forumas

Pradinis Forumai Grožis Kūno priežiūra Masažai

Šioje temoje yra 3 atsakymai, 4 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  distorted reality prieš 7 mėn. 3 sav..

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
 • Paskelbta
  kovo 28, 2017 @ 11:47
  Masažai

  Labas merginos, iš kur perkate masažus, aš noriu užsisakyti kelias procedūras savo mažulei ? 😉

  0 0
  Prisijungė: 2017-03-30
  Pranešimų sk.: 1
  Paskelbta
  kovo 31, 2017 @ 09:32

  Labas berniuk, perku (bent jau as) masazus is ČIA. Kuponu forma, taip kaip ir tau reikia. Jokia mazule tokiam tavo zestui neatsispirs.

   

  0 0
  Ing
  Prisijungė: 2018-04-26
  Pranešimų sk.: 3
  Paskelbta
  gegužės 22, 2018 @ 16:13

  Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus – domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)

  0 0
  Prisijungė: 2018-04-27
  Pranešimų sk.: 5
  Paskelbta
  birželio 3, 2018 @ 23:37

  Pati lankausi Liux figūroje – https://www.118.lt/imones/liux-figura-uab-masazo-studija/8261598
  Pats masažas gan intensyvus ir jį atlieka aparatas, tai čia tinka tiems kurie jaučia diskomfortą ir apskritai nemėgsta masažų, nes jį daro kitas žmogus 🙂 Ten reikėtų pasiimti intensyvų seansą 12 užsiėmimų per mėnesį, kad pasimatyti kokie rezultatai.

  0 0
Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)