Forumas

Pradinis Forumai Stilius Tendencijos Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?

Šioje temoje yra 2 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  elze0 prieš 10 mėn. 3 sav..

Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)
 • Paskelbta
  rugsėjo 27, 2016 @ 15:05
  Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?

  Paveldėjau senelės papuošalų skrynią. Kaip pritaikyti praėjusio amžiaus grožybes prie dabartinių mados tendencijų ir atrodyti stilingai?

  1 0
  Prisijungė: 2017-11-27
  Pranešimų sk.: 1
  Paskelbta
  lapkričio 28, 2017 @ 00:45

  Aš manau paveldėti papuošalai labai gražu! man gražu kai vestuvių ar  suzadetuviu ziedai būna dovanoti! Aišku naujas dailus žiedelis taip pat džiugina širdį:)

  1 0
  Prisijungė: 2018-01-25
  Pranešimų sk.: 1
  Paskelbta
  sausio 25, 2018 @ 16:51

  As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima

  0 0
Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)