Forumas

Pradinis Forumai Sportas Motyvacija Sportinė apranga

Šioje temoje yra 1 atsakymas, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  distorted reality prieš 6 mėn. 1 sav..

Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)
 • Ing
  Paskelbta
  gegužės 18, 2018 @ 13:45
  Sportinė apranga

  Sveikos 🙂 Aš pastebėjau, kad motyvacija yra gan svarbus elementas sportuojant, ypač kai dar nėra susiformavęs įprotis tai daryti. Tai man asmeniškai tos motyvacijos labai nemažai pridėdavo patogi ir svarbiausia stilinga sportinė apranga 🙂 Kai tik pradėjau sportuoti, tai galvojau pakaks ir paprastų tympių iš humanos už porą eurų. Tai nenuostabu kad ir nesinorėdavo bėgti į parką taip apsirengusiai. Dabar po truputį perku padorią aprangą, ir galiu pasakyti, kad skirtumas nežmoniškas pvz tympių už tris eurus ir padorių tympių už kokius 60eur. Net nesinori nusiimti poto tokio rūbo. Tai jeigu kam trūksta motyvacijos – gal problema yra netinkamas sportinis garderobas ?:)

  1 0
  Ing
  Prisijungė: 2018-04-26
  Pranešimų sk.: 3
  Paskelbta
  gegužės 31, 2018 @ 21:58

  Buvo gautas prašymas pašalinti šį atsakymą.

  Ar turėsit kas įžvalgų?:)

  •  Ing redagavo šį atsakymą prieš 6 mėn. 2 sav..
  •  Ing redagavo šį atsakymą prieš 6 mėn. 2 sav..
  0 0
  Prisijungė: 2018-04-27
  Pranešimų sk.: 5
  Paskelbta
  birželio 4, 2018 @ 02:23

  Visiškai sutinku 🙂 Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės – graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai 🙂 Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui 🙂 O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ 🙂

  0 0
Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)