Forumas

Pradinis Forumai Sportas Motyvacija Sporto vietos Vilniuje.

Šioje temoje yra 1 atsakymas, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Roma prieš 1 m. 4 mėn..

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
 • Paskelbta
  rugsėjo 22, 2016 @ 11:39
  Sporto vietos Vilniuje.

  Merginos, ieškau sporto vietos Vilniuje.

  Sporto klubai man nepatinka. Šiuo metu lankau Lemon gym, bet šiame klube nėra trenerių, o asmeniniai gan brangiai kainuoja…

  Buvau užsukusi į City boxing klubą, bet labai nemažai vyriškos kompanijos, nėra malonu.

  Pasidalinkite IKONOS, kur sportuojate.

  Ačiū 🙂

  0 0
  Prisijungė: 2017-07-30
  Pranešimų sk.: 1
  Paskelbta
  liepos 30, 2017 @ 19:33

  O kokia sporto šaka Jus domina?

  sporto prekes klaipeda

  0 0
Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)