Forumas

Pradinis Forumai Grožis Kūno priežiūra Sulčių dieta

Šioje temoje yra 4 atsakymai, 5 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  mo.ri prieš 5 mėn..

Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
 • Paskelbta
  balandžio 24, 2017 @ 15:56
  Sulčių dieta

  Laba, gal kas laikotės sulčių dietos, kurią siūlo <span data-sheets-value=“{"1":2,"2":"http://www.asliekna.lt/sulciu-dieta-programa-atsiliepimai/&quot;}“ data-sheets-userformat=“{"2":513,"3":{"1":0},"12":0}“>http://www.asliekna.lt/sulciu-dieta-programa-atsiliepimai/</span>

   

  Būtų idomu sužinoti nuomonę.

   

  0 0
  Prisijungė: 2017-07-02
  Pranešimų sk.: 5
  Paskelbta
  liepos 2, 2017 @ 05:05

  Man jogurto dieta aktualesnė, jei kas laikėsi, gal gali k0kių patarimų duoti, ar veikia? Norėčiau laikytis taip: vieną dieną valgyti tik jogurtą, antrą dieną nepersivalgant kitus produktus (skaičiuojant kalorijas), įdomu, ar suveiktų kažkiek?

  0 0
  Prisijungė: 2016-08-18
  Pranešimų sk.: 12
  Paskelbta
  lapkričio 23, 2017 @ 07:13

  Sulčių dietos bandžiau laikytis du kartus, abu kartus nepavyko, nes labai neskanios sultys. niekaip neprisiverčiau išgerti. manau, kad galima ir pačiam pasidaryti mėgstamų vaisių derinių sulčių ir taip tą dieną praleisti.

  0 0
  Ing
  Prisijungė: 2018-04-26
  Pranešimų sk.: 3
  Paskelbta
  birželio 3, 2018 @ 23:35

  kazkaip teko bandyti tai nelabai

  0 0
  Prisijungė: 2018-07-11
  Pranešimų sk.: 1
  Paskelbta
  liepos 11, 2018 @ 23:09

  neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau 🙂 ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos

  0 0
Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)