Graikių grožio paslaptys

sausio 21, 2018
Ieva Virpilaitytė

Nuotr. Vida Press

Į klausimą „ko nori moterys?“ jau seniai atsakyta. Jos nori būti gražios. Visais metų laikais ir visuose pasaulio kampeliuose. Kartais į pagalbą pasitelkdamos bendrąsias grožio taisykles, o kartais – paslaptis, kurios glūdi konkrečios tautos istorijoje ir močiučių užrašuose. Štai ko galime pasimokyti iš graikių.

Graikės tiesiog negali gyventi be alyvuogių aliejaus! Jį naudoja visur: plaukams stiprinti (prieš plaudama galvą ištepk plaukus alyvuogių aliejumi ir su tokia kauke išbūk 15 minučių), apsaugai nuo žalingų saulės spindulių, veido kremams ar kaukėms gaminti ir, žinoma, maistui. Visus kitus augalinius aliejus juos išmaino į kokybiško alyvuogių aliejaus butelį.

Ne tik dėl alyvuogių aliejaus naudos graikės yra tokios lieknos ir žavios. Tai – ir sveikos mitybos įtaka. Graikėms sveika mityba asocijuojasi su daugybe daržovių ir vaisių lėkštėje, jas derina su jūros gėrybėmis. Be to, sveika mityba – dar ne viskas, graikės valgo daug ir noriai, tai jų neišsenkančios energijos paslaptis.

Graikės taip pat yra pamišusios ir dėl medaus. Į savo racioną jos įtraukia nedaug cukraus, tačiau viską gardina medumi. Tačiau medus asocijuojasi ne tiek su maistu, kiek su spindinčia oda. Maišomas su alyvuogių aliejumi, įvairiomis žolelėmis ar ant veido tepamas vienas, medus turi puikią savybę skaistinti veido odą, apsaugo nuo spuogų susidarymo ir atgaivina ją po patirto streso vasarą.

Graikės be graikinio jogurto nebūtų tokios gražios, kokias mes jas žinome. Graikinį jogurtą moterys naudoja veido kaukėms gaminti: jis puikiai stingsta, gelbsti nuo nudegimų, šviesina odą ir lygina jos nelygumus.

Gyvendamos prie pat Viduržemio jūros, graikės turi puikią prieigą prie visų jos gėrybių ir tai – ne tik įvairios žuvys ar austrės, bet ir jūros druska. Ją graikės naudoja šveisti odą ir nesirenka jokių kitų sintetinių priemonių. Jūros druska su lašeliu aliejaus mėgaujantis dušu odai daro tikrus stebuklus.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.