Gražiausios 2017 metų moters paslaptys pagal „Google“

gruodžio 10, 2017
Neringa Šimkutė

Nuotr. Vida Press

Julia Roberts – gražiausia 2017 metų moteris (pagal žurnalą „People“). Penktą kartą. Būdama beveik 50-ties. Kaip jai tai pavyksta?

Grožio paslaptis – laimė

Didžiausia Julios grožio paslaptis – laimė. Aktorės teigimu, laimingi, besišypsantys ir malonūs žmonės visuomet atrodo patrauklesni, todėl ji vietoj ypatingų grožio ritualų verčiau puoselėja santykius su žmonėmis ir pačia savimi. „Grožis kyla iš vidaus, todėl būkite laimingi ir gyvenkite tokį gyvenimą, kokio trokštate. Tai yra svarbiausia, norint atrodyti nuostabiai“, – viename interviu teigė gražioji Julia Roberts.

Akinančiai šypsenai – soda ir braškės

Visgi, norėdama aplinkinius džiuginti akinančia šypsena, gražiausia metų moteris itin didelį dėmesį skiria savo dantims. Aktorė beveik kasdien dantis valo sutrintų braškių tyrele, dažnai naudoja valgomąją sodą ir galiausiai dantis valo dantų pasta su fluoru. Nepaisant to, kad visi šie produktai grožio procedūroms yra vertinami gana dviprasmiškai, Roberts tai netrukdo pasaulio stulbinti tobula 30 milijonų dolerių apdrausta šypsena.

Nuotr. Vida Press

Stebuklingasis alyvuogių aliejus

Be nuostabios šypsenos, 49-erių aktorė neabejotinai gali didžiuotis ir puikia, spindinčia oda bei vešliais plaukais, kuriuos dažnai lepina paprasčiausiu alyvuogių aliejumi. Alyvuogių aliejų Julia naudoja daug ir viskam: plaukams, odai (įlašina keletą lašelių į kremą), nagų odelėms, patiems nagams ir net pėdoms. Roberts neslepia, jog prieš ypatingus renginius ji ištepa savo kojas alyvuogių aliejumi, palieka jį nakčiai susigerti ir… džiaugiasi kūdikiškai švelniomis ir gražiomis pėdomis.

Grožiui iš vidaus – avokadas, lašiša ir organiškas maistas be gliuteno

Jokių ypatingų kosmetikos produktų nenaudojanti aktorė savo grožiu atsakingai rūpinasi iš vidaus ir nemažą dėmesį skiria mitybai. Julia stengiasi, kad jos maisto racione netrūktų daržovių, vaisių (jos mėgstamiausias – avokadas), uogų bei lašišos. Gražiausia pasaulio moteris dažniausiai renkasi organišką maistą ir atkreipia dėmesį, kad jis būtų be gliuteno.

Nuotr. Vida Press

Fizinis aktyvumas – pirmiausiai, puikiai savijautai

Kaip vieną iš savo grožio paslapčių aktorė išskiria ir fizinį aktyvumą. Tiesa, viename interviu pati Julia atskleidė, jog iš tiesų sportuoti nemėgsta, tačiau be galo mėgsta tą energiją, galią ir pasididžiavimo jausmą, kuris užplūsta po treniruočių. Taigi, Roberts beveik kasdien itin aktyviai treniruojasi bėgiodama, plaukiodama ir praktikuodama jogą, pilatesą bei žingsninę aerobiką ne tiek dėl nepriekaištingos figūros, kiek dėl puikios savijautos.

Nuotr. Vida Press

Absoliutus minimalizmas

Aktorei niekuomet neprireikia „sunkaus“ makiažo. Išskirtiniams Holivudo renginiams aktorė dažniausiai renkasi, kaip ji pati įvardija, absoliutų minimalizmą ir tik paryškina natūralų savo grožį (dažniausiai tai būna dūminis akių makiažas ir neryškios, rausvos, matinės lūpos). Gražiausia pasaulio moteris kasdieniam makiažui dažniausiai renkasi tik drėkinantį bei saugantį nuo saulės veido kremą, blakstienų rietiklį ir blakstienų tušą, tačiau savo nuostabia energija ir natūraliu grožiu pavergia milijonus širdžių visame pasaulyje.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/