balandžio 5, 2018 „Moteris turi mylėti savo atspindį veidrodyje“ Pokalbis su Lietuvą laimėjimais džiuginančia Airine Palšyte.

Airinės Palšytės receptas, kaip pamilti savo trūkumus

balandžio 5, 2018
IKONA.TV

Įsisiautėjus pavasariui jau tenka galvoti ir apie artėjantį bikini sezoną. Kas renkasi bėgiojimą, o kas pradeda nuo paprastos rytinės mankštos, bet visi žino, kad mūsų gyvenime svarbu judėjimas. Tačiau besportuojant gali užklupti ir traumos – kas jau kas, o Lietuvos pasididžiavimas lengvaatletė Airinė Palšytė savo kailiu dažnai patiria, kas tai per „džiaugsmas“. Apie profesionalų ir ne tik sportą, laimėjimus, traumas, kaip gydytis ir nenusigydyti bei kokia iš tiesų yra graži moteris – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu