balandžio 5, 2018 „Moteris turi mylėti savo atspindį veidrodyje“ Pokalbis su Lietuvą laimėjimais džiuginančia Airine Palšyte.

Airinės Palšytės receptas, kaip pamilti savo trūkumus

balandžio 5, 2018
IKONA.TV

Įsisiautėjus pavasariui jau tenka galvoti ir apie artėjantį bikini sezoną. Kas renkasi bėgiojimą, o kas pradeda nuo paprastos rytinės mankštos, bet visi žino, kad mūsų gyvenime svarbu judėjimas. Tačiau besportuojant gali užklupti ir traumos – kas jau kas, o Lietuvos pasididžiavimas lengvaatletė Airinė Palšytė savo kailiu dažnai patiria, kas tai per „džiaugsmas“. Apie profesionalų ir ne tik sportą, laimėjimus, traumas, kaip gydytis ir nenusigydyti bei kokia iš tiesų yra graži moteris – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)