Grilio sezonas: ką ir kaip kepti, kad maistas netaptų nuodais?

gegužės 11, 2018
VMG

  

Pagaliau atšilus orams nekantraujame į dienos šviesą ištraukti apdulkėjusius grilius arba skubame pirkti naujus. Vasaros karščiai daug kam asocijuojasi su kepamų šašlykų kvapu, o išradingesni žino, kad ant grilio galima kepti ne tik mėsą, bet ir žuvį, daržoves ar net sūrį. Tačiau yra dalykų, kuriuos būtina žinoti prieš organizuojant BBQ vakarėlį.

Kokie tie įsimintini dalykai mūsų sveikatos atžvilgiu, laidoje „Skonio iššūkis“ atskleidė dietologai, o kaip pasirūpinti pačiu griliu ir kokį jį rinktis, patarė šią techniką išmanantys specialistai. Skaniausius marinavimo receptus išdavė laidos vedėjai Alfas Ivanauskas ir Rima Aukštuolytė kartu su žymiojo Klaipėdos restorano „Momo Grill“ šefu Valdu Anusevičiumi.

„Žinių radijo“ eteryje susitinkame kiekvieną ketvirtadienį, 16:08 val.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.