Grilio sezonas: ką ir kaip kepti, kad maistas netaptų nuodais?

gegužės 11, 2018
VMG

  

Pagaliau atšilus orams nekantraujame į dienos šviesą ištraukti apdulkėjusius grilius arba skubame pirkti naujus. Vasaros karščiai daug kam asocijuojasi su kepamų šašlykų kvapu, o išradingesni žino, kad ant grilio galima kepti ne tik mėsą, bet ir žuvį, daržoves ar net sūrį. Tačiau yra dalykų, kuriuos būtina žinoti prieš organizuojant BBQ vakarėlį.

Kokie tie įsimintini dalykai mūsų sveikatos atžvilgiu, laidoje „Skonio iššūkis“ atskleidė dietologai, o kaip pasirūpinti pačiu griliu ir kokį jį rinktis, patarė šią techniką išmanantys specialistai. Skaniausius marinavimo receptus išdavė laidos vedėjai Alfas Ivanauskas ir Rima Aukštuolytė kartu su žymiojo Klaipėdos restorano „Momo Grill“ šefu Valdu Anusevičiumi.

„Žinių radijo“ eteryje susitinkame kiekvieną ketvirtadienį, 16:08 val.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)