Grožio ekspertai tvirtina: madingiausias – individualumas!

sausio 8, 2019
AŠ IKONA

Nuotr. „Gediminas Zilinskas photography“

Skaisti ir sveika oda, kuo natūraliau atrodantys antakiai, lengvai banguoti ar tiesiog natūraliai krentantys ir itin sveikai atrodantys plaukai, švelniai nuo balzamo blizgančios lūpos, kuo daugiau dienų BE MAKIAŽO ir, svarbiausia, pasitikėjimu švytinčios akys – taip jūs atrodysite madingos net eilinę dieną…

Raudonos, o gal net blizgučiais pabarstytos lūpos, švytintys makiažo pagrindai, žėrintys šešėliai, šlapių plaukų efektas ir saiko jausmas, kuris tikroms GROŽIO madų sekėjoms yra pažįstamas net ir aplankius ypatingo ŠVYTĖJIMO ir ŽĖRĖJIMO laikui – visa jus puoš šventinių dienų laikotarpiu…

O pagrindine GROŽIO mada išliks INDIVIDUALUMAS. Taigi, mylėkite save ir rinkitės tik tai, kas labiausiai tinka būtent jums.

Įsipilkite karštos arbatos (rekomenduoju žaliosios, nes ji mūsų grožiui itin naudinga) ir pasinerkite į „AŠ IKONA Grožis“ rubriką. Į ją šįkart sudėjome dar daugiau geriausių Lietuvos grožio industrijos specialistų rekomendacijų, dar daugiau grožio madų sekėjų patirčių ir dar daugiau grožio pasaulio naujienų.

Su aistra nesuvaidintam grožiui

Justė…

Pirmoji pavartyk naująjį AŠ IKONA žurnalą!

Įsigyti žurnalą gali čia: 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)