Grožio glotnutis su juoda paslaptimi

liepos 6, 2018
Verdu ir kepu

Dalis kulinarinio pasaulio, o gal net ir visas, jau kelerius metus eina iš proto dėl anglies panaudojimo maiste. Juodi ledai, juodos bandelės, juodi padai picai, juodi kokteiliai – audrina ne vieną protą ir gomurį. Priešingai nei sepijų rašalas, kuris turi panašių dažančių savybių, anglis nesuteikia patiekalui jokio skonio. Pagrindinis dalykas yra spalva, o taip pat – valomosios savybės. Anglis sutraukia toksinus, įsiurbia juos į save iš skrandžio ir iš kraujotakos.

Glotnutis

1 asm.

Gaminimas 3 min.

Reikės:

200 ml graikiško jogurto

1 šaukštelio medaus

Žiupsnelio aktyvintosios anglies miltelių (arba maistinės kokosų medžių anglies)

Sezoninių uogų (patiekti)

Gaminimas:

1. Jogurtą sumaišykite su medumi, sukrėskite į dubenėlį, užberkite anglies miltelių, puoškite uogomis.

Naujausią vasaros „Verdu ir kepu“ numerį galite įsigyti čia: https://www.knygos.lt/lt/knygos/verdu-ir-kepu–nr–15/

Specialus „VirK akademijos“ desertas – bananinis tiramisas su uogomis

Kreminis uogų ir vaisių glotnutis

Šios vasaros hitas – jogurtinis braškių gražuolis

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)