Gyvenimo kelionė į Indiją: milijonas dievybių ir kaip ištverti be interneto

rugpjūčio 24, 2018
IKONA.TV

Indija – tai KOSMOSAS

Kokia ta Indija? Ji nepanaši nė į vieną šalį, kurioje teko pabuvoti. O pakeliauti teko nemažai. Skirtingos kultūros, žmonės, maistas… Bet Indijos šarmas visai kitoks… Ši kelionė prilygo kelionei į kosmosą. Keliavau viena, be jokių išankstinių lūkesčių ir norų, ir ši šalis vis tiek sugebėjo nustebinti.

Kelionė nebuvo labai lengva – teko į daugelį dalykų užsimerkti, nepastebėti, negirdėti ir neužuosti. Bet tai, kad Indija yra įdomi ir KITOKIA, – 100 procentų.

Keliauti vienai į Indiją man buvo tikras iššūkis. Jau pirmąją dieną patyriau išbandymą, kai vos tik nuvykus į šalį užsiblokavo telefonas ir likau visiškai be ryšio, kontaktų ir interneto. Indijoje dėl interneto ryšio niekas neišgyvena – „tuoj atsiras“! Ir tas „tuoj“ gali trukti net iki kitos dienos ryto ir niekas dėl to nesuka sau galvos…

Indija gali būti skani, bet bus ir rūgštu, ir kartu, ir saldu ar net aštru. Tam reikėtų nusiteikti. Visgi jų „tvarka“ priverčia šiek tiek nustebti, o draugiškumas – net susigūžti. Žmonės draugiški, mieli, bet jie vis nori tave liesti ir fotografuoti. Ir, neduokdie, sutinki bendrai nuotraukai – tuomet kokias 10 min. negali jų atsiginti. Jausmas keistas ir nepasakyčiau, kad labai malonus… Šioje šalyje gali atsitikti bet kas… Ačiū Dievui, man viskas susiklostė gana paprastai ir lengvai.

Nepaisant to, Indijoje yra tokių stebuklų, kad širdis džiaugiasi, akys atsiveria ir nesinori pajudėti iš tos vietos.

Šventyklos ir energija, esanti tose vietose, – STEBUKLAS

Aplankytos šventyklos man paliko be galo didelį įspūdį. Ir labai džiugu, kad pajausti stebuklus, kurie vyksta širdyje, man užteko laiko. Tai buvo stebuklingas laikas. Sunku apsakyti žodžiais jausmą, kurį jauti šventyklose.

Kai pasitinki saulę 5 ryto kalnuotoje vietovėje, kai girdi iš šventyklos sklindančias mantras, giedamas vienuolių, jausmas yra galingas (ir šis žodis dar menkai išreiškia tą jausmą). Momentas, kai ryto saulė nušviečia veidą, kai tavo kūną sušildo mantrų vibracijos, tu tiesiog ištirpsti laike ir momente. Ir tai yra akimirka. Todėl tokios akimirkos yra be galo tikros, jų jokiais žodžiais negali aprašyti, todėl čia ir sustosiu…

Sakoma, kad, palyginus su kitomis religijomis, Indija pagal dievybes yra milijonierė. Ir todėl aplankyti visų šventyklų neužtektų viso gyvenimo. Bet aš tikrai sugrįšiu į Indiją. Ir dar ne kartą!

Mano palinkėjimas – priimti viską atvira širdim, pajusti pilnatvę, ramybę ir laimę. Bet kokioje akimirkoje. Kad ir gulint ant žolės, skaitant knygą ar besijuokiant draugų būryje. Būkite laimingi!

Salomėja, arba Savitri, kviečia prisijungti prie jos komandos ir drauge keliauti saviugdos link: www.yogaonline.lt

MITAS: NORINT PRAKTIKUOTI JOGĄ LANKSTUMAS NEBŪTINAS!

 


← Grįžti

Komentarai:

  • Dalia spalio 30, 2018, 05:18

    Mane labai traukia tokios egzotinės šalys kaip Indija, Meksika, Kuba. Ir ne vien jų specifinė virtuvė kuri tikrai kardinaliai skiriasi nuo mūsiškės, bet ir absoliučiai kita kultūra. Tokiai kelionei reikia nemažo pasiruošimo, daug žinių apie vietines tradicijas bei kultūrines normas, kad nepatektum į keblias situacijas vien dėl tokių žinių trūkumo. Tačiau apsilankyti nors kartą gyvenime tikrai verta, jei tik leidžia galimybės

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)