Ieva Stasiulevičiūtė apie didžiausias gyvenimo dovanas: „Dievas mato, kaip ilgai aš jo laukiau“

sausio 7, 2019
RASA PINELYTĖ

Nuotr. TOMAS KAUNECKAS

„Jo žodžiai buvo: „Nelabai žinau, kas ta Stasiulevičiūtė.“ Atsiprašau, ką??? Stovėjau priblokšta. „Lyg girdėjau kažką… – dar nusišypsojo. – Užmiršta žvaigždė.“ Kaip?! Nokautas buvo itin skausmingas“, – juokiasi radijo stočių grupės „M-1“ savireklamos vadybininkė, radijo žaidimo ir „Teleloto“ vedėja Ieva STASIULEVIČIŪTĖ (29). Po tokių pirmų pokalbių su didžėjumi Justinu Žvigu ir pati būtų nepatikėjusi, kad praėjus mažiau nei dvejiems metams vadins jį sužadėtiniu ir sakys: „Tik vėliau supratau – Justinas siųstas man tam, kad išmokytų į daug dalykų ir net save pačią pažiūrėti kitaip. Ir dar tam, kad būčiau laiminga.“

Visos mes norime būti geros, gražios, svarbios… Tiksliau, „-iausios“. Man visada patiko būti pirmai. Buvau pirmas vaikas ir vienintelė mergaitė giminėje, todėl, natūralu, buvau močiučių palepinta. Lankiau sportinę aerobiką – siekiau būti pirma. Atėjau į televiziją – norėjau būti geriausia ir gražiausia. Paskui atsirado darbas radijuje – gerai sekėsi ir mano karūna tik augo.

Kalbėdama apie asmeninį gyvenimą deklaravau, kad aš stipri, būdama viena pati – nieko man nereikia. Tokia ir jaučiausi. Tik nepajutau, kad su daugybe darbų bandau pabėgti nuo savęs. O nuo didelio krūvio dariausi vis irzlesnė ir kaprizingesnė. Bet žmogus pradeda rodyti kaprizus ir nepasitenkinimą tik tada, kai yra nelaimingas. Kai jam viskas gerai, ramybė ir pilnatvė įsivyrauja visur. Koks skirtumas tada, su kokia suknele eini vesti TV laidos? Nebepriekaištauji, kad vizažistė gal nelabai lygiai šiandien nubrėžė strėlytę… O aš jau buvau tapusi labai bjauri merga! Dabar suprantu – todėl, kad buvau velniškai nelaiminga…

Ir tada atsirado Justas. Bet tikrai nesakysiu, kad į mus trenkė žaibas, įsimylėjome ir gyvenome ilgai ir laimingai. Atvirkščiai, jis man tik dar labiau viską sugadino! Taip galvojo ta Ieva iš 2017 metų. Užtat šiandien galiu jums papasakoti, kaip vienas žmogus kitą gali padaryti laimingą. Justas išmokė daugiau galvoti apie kitus ir gerbti jų darbą. Dažniau paklausti, kaip sekasi kitam, o ne pasakoti apie savo išgyvenimus. Išmokė vertinti tai, ką turiu. Iš išpaikintos princesės jis padarė žmogų, kuriam tiesiog velniškai tinka karūna. Tiksliau, tebedaro. Auginame vienas kitą kiekvieną dieną. Augame kartu. Ir tai yra gražiausia, ką du žmonės gali kurti.

Vadinate vienas kitą sužadėtiniais – tai rodo, kad viskas gana rimta?

Kitais metais vasario mėnesį bus dveji metai, kai susipažinome. Man atrodo, kai du žmonės tiek laiko yra kartu, gal nieko nuostabaus, kad jie kalba apie ateitį, vestuves ir vaikus. Mums sužadėtuvės buvo tai, kas anksčiau ar vėliau turėjo įvykti, o draugams – didžiulė naujiena ir šokas. Kai kurie iki šiol žiūri įtariai: „Tai čia jūs rimtai?..“ Visai smagus reikalas tos sužadėtuvės: visi džiaugiasi, sveikina, linki laimės – lyg būtų tavo gimtadienis. Tai – kaip vestuvės, tik be svečių ir išlaidų.

Žinia apie sužadėtuves pasklido tuo metu, kai su Justinu atostogavote Balyje. Ten jos ir įvyko?

Ne, išėjo labai juokinga situacija! Atostogaujant Balyje ir bededant kelionės įspūdžius į socialinius tinklus, Justas prie vienos nuotraukos parašė: „Labas rytas, sužadėtine.“ Visi tuoj pat pasidarė išvadą, kad susižadėjome Balyje ir, greičiausiai, vakar. Bet iš tiesų tai įvyko čia, Lietuvoje, tiesa, kelias dienas prieš kelionę. Justas – per daug racionalus, aš net nusivilčiau, jei griebtųsi Eifelio bokšto ar Balio egzotikos tam, kad man pasipirštų. Ne, ne, ne!

Kodėl sakote, kad Justinas buvo iš kito pasaulio? Didžėjus, vadinasi, netoli pramogų pasaulio?

Galbūt, bet laidų ir žurnalų, kuriuose aš būdavau, jis nežiūrėdavo ir neskaitydavo. Mūsų draugai (dabar jie yra bendri) tada neturėjo nieko bendro, nes mano kompanija vyresnė, o Justinas keleriais metais už mane jaunesnis, neseniai atvažiavęs į Vilnių, bet norintis užkariauti visą pasaulį.

Kur įvyko tokių skirtingų žmonių susitikimas?

Justas yra naktinių klubų „Anna Mesha. Butas“ Vilniuje ir „Anna Mesha. Viešbutis“ Kaune bendraturtis. Į vieno jų atidarymą organizatoriai tada pakvietė ir mane. Pirmas susidūrimas su Justu įvyko kaktomuša – vos praėjus face control ant laiptų. Iki šiol atsimenu tą jo žvilgsnį… Ir viskas akimirksniu tapo aišku. Aišku jam ir, kaip sako, visiems. Tik ne man.

Visgi tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio?

Prieš susipažįstant su Justinu gyvenau įdomų etapą: buvau viena ir deklaravau, kad man nieko nereikia, kad esu nepriklausoma, laisva ir laiminga. Tas laikas iš tiesų buvo visai smagus – daug naujų draugų, vakarėlių, šėlsmo. Anksčiau nebuvau tokio gyvenimo turėjusi (nelabai man ir trūko), bet tuo metu, matyt, taip norėjosi: nuo šešių ryto dirbau radijo eteryje, tada dar iki šešių vakaro – biure. Grįžtu namo, nusiprausiu po karštu dušu, apsimetu, kad prasidėjo nauja diena, persirengiu, pasidažau raudonai lūpas ir – į antrą „pamainą“: lekiu į miestą, į renginius, atidarymus, vakarieniauti su draugais. Pati nežinau, iš kur tiek energijos ir jėgų turėjau. Turbūt bėgau nuo savęs. Draugai sakė, kad tokios manęs jie nelabai atpažino, kad tas gyvenimo būdas nebuvo mano, net auklėti mane pradėjo. „Naktiniame klube tai jau tikrai vyro nesusirasi!“ – labai gerai atsimenu vienos draugės žodžius. Betgi radau (šypsosi).

Nuotr. TOMAS KAUNECKAS

Kas yra meilė iš pirmo žvilgsnio? O Dieve! Pirmus mėnesius sakai, kad tai yra visiška nesąmonė ir tau tai visai neįdomu, bet ieškai bet kokios galimybės susitikti su JUO. Aš taip juokingai melavau pati sau!

Prieš tą susitikimą su Justinu labai aiškiai žinojau, ko man reikia gyvenime. Tiksliau, aš galvojau, kad žinau! Buvau susidėliojusi – turi būti taip ir ne kitaip. Ir mano planas įvyko žodis žodin! O tada sutikau Justą. Jis buvo visiška priešingybė, todėl niekaip „neįsipaišė“ į mano planus. Bet tuo pačiu mane erzino, kad tampu jam neabejinga ir jaučiuosi silpna. Stengiausi neišsiduoti. Aš juk vyresnė: tuoj aš tau papasakosiu, kaip čia gyvenime būna – sėsk, klausyk ir konspektuokis! O, pasirodo, pamoką man davė pats gyvenimas. Pradėjau matyti didžiulį skirtumą tarp to, kaip jaučiuosi tame savo susiplanuotame gyvenime, ir toje būsenoje, kurią man kėlė Justas. Tai buvo tas momentas, kai turėjau paklausyti savo širdies.

Jūsų su Justinu darbai ir gyvenimo būdas – labai skirtingi. Kiek laiko pavyksta praleisti kartu?

Vasarą, kai dirbau rytiniame eteryje, darbo dienomis keldavausi pusę penkių ryto, o Justas tokiu metu savaitgaliais tik grįždavo iš darbo naktiniame klube. O vakare kartais užmigdavau net nesulaukusi vakarienės. Atrodė, tikrai gyvename skirtingose laiko juostose. Dabar yra paprasčiau, nes į darbą keliamės kartu, turime bendras vakarienes, skanius pokalbius. Aš labai mėgstu gaminti, todėl tiesiog mėgaujuosi, kai žinau, kad po darbo važiuosiu į maisto prekių parduotuvę, grįšiu namo, uždėsiu vinilinę plokštelę, įsipilsiu vyno ir prigaminsiu gerokai per didelį dviem žmonėms maisto kiekį. Tik kai vyro darbas – naktinio gyvenimo verslas, po tokių vakarienių savaitgaliais jis išeina į darbą. Ar galėčiau apsikabinti ir sakyti „niekur neik“? Gal ir norėčiau, bet Justas viską savo gyvenime dar tik pradeda – kaip galėčiau uždrausti jam eiti, daryti, siekti?

Kuriate naujus bendrus planus?

Būti kartu – toks vienintelis mūsų planas. Dabar viskas yra kitaip. Man patinka tai, kokia tapau su juo – geresnė, švelnesnė, ramesnė. Net mano močiutė sako, kad pasikeičiau. O močiutė nemeluoja. Išmokau svarbiausio dalyko: nieko kategoriškai neplanuoti ir neteigti, nes pamokų gavau jau užtektinai. Bet ačiū už šią dovaną – Dievas mato, kaip ilgai aš jo laukiau.

Visą interviu su Ieva Stasiulevičiūte rasite žiemos AŠ IKONA numeryje.

Pirmoji pavartyk naująjį AŠ IKONA žurnalą!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)