IKONOS TOP 5

kovo 23, 2016
Neringa Šimkutė

Po žiemos mūsų odai ir plaukams reikia ypatingo dėmesio, todėl IKONOS komanda atrinko penkis pačius veiksmingiausius kosmetikos gaminius, kurie akimirksniu atgaivins šaltojo sezono nualintus plaukus ir sugrąžins natūralų veido spindesį.

Foreo

1. Foreo Luna veido valymo prietaisas tobulai nuvalys nešvarumus, masažuos ir pristabdys raukšlelių formavimąsi.
119–169 Eur, Douglas

Glamglow-kauke

2. GLAMGLOW Thirstymud drėkinamoji veido kaukė sudrėkins, nuramins ir suteiks veidui sveiko švytėjimo.
52 Eur, Kristiana, Kosmada

Kerastase-kauke

3. Kerastase Chronologiste galvos odos ir plaukų šveitiklis pašalins iš plaukų toksinus, nuramins galvos odą ir atkurs plaukų gyvybingumą.

38 Eur, Expert grožio salelė

Chanel-skaistalai

4. Naujieji Chanel skaistalai suteiks veido odai ypatingo skaistumo, gyvybingumo ir pavasariško gaivumo.

61,95 Eur, Douglas

Inglot-pravedimas

5. Inglot gelinis akių pravedimas paryškins akis ir suteiks žvilgsniui gilumo bei paslaptingumo.

11 Eur, Inglot

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/