rugpjūčio 17, 2017 Vietoje treningo – bikinis! Sportuojame prie ežero su Jolanta Verseckaite.

Ilsėkis tu, bet ne tavo kūnas!

rugpjūčio 17, 2017
Jolanta Verseckaitė

Atostogos, vasara, ak, dabar tai pailsėsiu… STOP! Neleisk savo kūnui ilsėtis net vasarą – nes riebaliukai, kurie norės kauptis, taip pat neatostogaus. Sakysi, kur mankštintis, jei būsi paplūdimyje? Ogi… PAPLŪDIMYJE! Taigi, apsivelki maudymosi kostiumėlį, pasitepi apsaugančiu nuo kenksmingų saulės spindulių kremu – ir mankštintis. Pirma, tai nieko nekainuoja, antra, pamatę aplinkiniai, tikėtina, taip pat norės prisijungti. Taigi, žiūrime VIDEO.

Linksma treniruotė lauke su šokdyne:

Kas nešokinės, tas… neugdys ištvermės

Treniruotė parke:

Greitesnė, stipresnė, pajėgesnė!

Treniruokliais gali tapti ir laiptukai…:

Sporto salė – parkas, treniruoklis – laiptukai

…ir suoliukai:

Paprasta ir veiksminga: pratimai ant suoliuko

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)