Interjero sprendimai, kuriems sunku atsispirti!

spalio 1, 2018
AŠ IKONA

IMG_0653

Sulig ilgėjančiais rudens vakarais vis daugiau laiko praleidžiame namuose, todėl labai svarbu, kad jie būtų jaukūs, suasmeninti ir džiugintų akį. Visgi interjero ekspertai perspėja, kad nuo jaukumo iki beskonybės – tik vienas žingsnis, todėl būtina kruopščiai apgalvoti net tokias interjero detales, kaip šviesos jungikliai, ir jais kurti bendrą namų vaizdą.

Kiekviena detalė – svarbi

Nors namų interjeras ir drabužių mada yra visiškai skirtingos sritys, tačiau žinoma mados dizainerė Agnė Kuzmickaitė pabrėžia, kad nė vienoje jų niekas nevyksta savaime – reikia įdėti nemažai laiko ir pastangų tam, kad galutinis rezultatas pateisintų lūkesčius.

„Kai viskas daroma chaotiškai, pavyzdžiui, daiktai perkami spontaniškai, negalvojant apie jau turimus, nederinant tarpusavyje, sukurti darnią visumą yra beveik neįmanoma, – įspėja A. Kuzmickaitė. – Norint to išvengti prieš įsigyjant naują daiktą reikėtų apgalvoti to daikto vaidmenį – jis derės ar kontrastuos su namų aplinka? Tai vis tos pačios derinimo taisyklės, kurias galima pritaikyti tiek interjere, tiek aprangoje.“

Taip pat iš drabužių mados į namų erdves žengianti ir savo vardinę „Jung“ jungiklių kolekciją pristačiusi A. Kuzmickaitė pataria nebijoti kūrybingų sprendimų, kurie leistų namams suteikti kuo daugiau savitumo.

„Harmonija atsiranda tuomet, kai atskiri daiktai, net smulkiausios interjero detalės, dera tarpusavyje ir viena kitą papildo. Taip pat visada puiku, kai moderniame ar netgi minimalistiniame interjere atsiranda išskirtinės detalės, įnešančios į namus jaukumo ir stilingumo. Ne išimtis ir jungikliai“, – pataria dizainerė.

Madą sujungė su funkcionalumu

Anot jungiklių ir protingų namų sistemų centro „Jung Vilnius“ direktoriaus Raimundo Skurdenio, šiandien netgi interjero dizaineriai jungiklius derina prie bendros visumos, ieško netipinių sprendimų, kurie leistų pagyvinti interjerą ir suteikti jam unikalumo.

„Per dieną jungiklius liečiame kelias dešimtis kartų, jie sumontuoti gerai matomoje vietoje, todėl jų išvaizda labai svarbi. Jungiklis jau seniai nebėra tik funkcionalus prietaisas, kurį stengiamasi kuo labiau paslėpti interjere. Atvirkščiai – platus gaminių asortimentas suteikia galimybę rinktis iš didžiulės dizaino, spalvų, formų, medžiagų įvairovės, taip jungiklį paverčiant išraiškinga interjero detale“, – pastebi R. Skurdenis.

Dar daugiau – šiuolaikinių technologijų pagalba ant jungiklių gali būti perkeliamos netgi nuotraukos, piešiniai, simboliai ir kiti grafiniai elementai, taip namų erdvei suteikiant dar daugiau individualumo.

„Jei nerandate norimos išvaizdos jungiklio kataloge, visada jį galite susikurti ir tam net nereikia būti interjero dizaineriu. Svarbiausia – žinoti, ko norite: koks grafinis elementas bus ant jungiklio, kurioje vietoje ir kokio dydžio, pageidaujate išgraviruoti lazeriu ar atspausdinti. Šiuolaikinės technologijos neberiboja fantazijos ir leidžia džiaugtis išbaigtu interjeru su visiškai originaliomis detalėmis, kurių nerasite jokioje parduotuvėje“, – tikina „Jung Vilnius“ vadovas.

Įsigyti naujausią AŠ IKONA žurnalą gali čia.

PIRMOJI PAVARTYK NAUJAUSIĄ AŠ IKONA ŽURNALĄ!


← Grįžti

Komentarai:

  • Gerda spalio 28, 2018, 16:53

    Graviruoti lazeriu tikrai dailiai atrodo, manau derėtų prie šalia esančios stiklinės lentynos o spausdinti tokie žaismingi, mergaitės kambaryje tikrai derės!

  • Stella spalio 3, 2018, 10:47

    Kur jos įsigyti ?

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)