rugsėjo 19, 2018 Paskutinė Julia Janus kolekcija „Ši rudens / žiemos kolekcija yra 18-oji. 19 kolekcijos nebebus“.

„Intravertas“ – paskutinė Julia Janus kolekcija

rugsėjo 19, 2018
IKONA.TV

Nuotr. Gertrūda Varnaitė

„Ar Tau, kaip ir man, stringa kalba, kai reikia pradėti kalbėti su svetimais žmonėmis? Iš vakarėlio nori pabėgti vos atėjęs, nes Tau nuobodu šnekėtis apie nereikšmingus dalykus arba klausytis paviršutiniško pašnekovų pasąmonės srauto? Galbūt Tu vengi bėgti masiniuose maratonuose, dalyvauti masinėse akcijose? O namuose palikta pradėta skaityti knyga ar filmas gundo grįžti ir atsiriboti nuo išorės triukšmo? Tuomet Tu, kaip ir aš, esi intravertas“, – šitaip mados dizainerė, prekės ženklo JULIA JANUS kūrėja Julija nusako savo naujos rudens / žiemos kolekcijos temos pasirinkimą.

Nuotr. Gertrūda Varnaitė

Nuo 2015 metų savo kolekcijų pristatymui dizainerė Julija Janus kviečia skirtingo sudėjimo ir amžiaus žmones. Taip ji protestuoja prieš kūno formų ir amžiaus diskriminaciją madoje ir atskleidžia savo kuriamo minimalistinio stiliaus demokratiškumą.

Nuotr. Gertrūda Varnaitė

„Aš esu intravertė. Man sunku apsinuoginti ir kalbėti nuoširdžiai viešai. Todėl tai, ką čia rašau, perrašinėjau porą savaičių. Norėjau, kad viskas būtų aišku ir kartu atrodytų gražiai. Po to tas „gražiai“ išsitrynė. Nes stipru tai, kas tikra. Kas sumeluota ar nutylėta – niekam neįdomu. Kiekvieną sezoną kūriau naują prekės ženklo JULIA JANUS kolekciją, kuriai pasirinkdavau aktualią temą.

Nuotr. Gertrūda Varnaitė

Taip jau sutapo, kad su šia kolekcija aš užbaigiu JULIA JANUS prekės ženklo ciklą, kuris truko 10 metų, ir einu patylėti. Ši rudens / žiemos kolekcija yra 18-oji. 19 kolekcijos nebebus“, – atvirauja Julija.


Nuotr. Gertrūda Varnaitė Paskutinė Julia Janus kolekcija „Intravertas“

← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)