Išgyvenimo rinkinys: kas slepiasi Agnės Jagelavičiūtės atostogų rankinėje

liepos 17, 2018
AŠ IKONA

Atostogų diena vieną rytą išaušta net ir pačioms darbščiausioms. Kaip saldu įsivaizduoti už viso pasaulio svajones šviesesnį jūros vandenį, skalaujantį nuo smėlio įkaitusias pėdas. Fantazijas kaip niekas kitas sužadina švelnus vėjas, kedenantis nuo druskos susivėlusius plaukus.

Atostogoms liaupsių tikrai nereikia – jas įsimylime kiekvieną kartą kaip pirmąjį: tai – kaip trumpas romanas su pačiu savimi. Viena didžiausių mano nuodėmių atostogaujant – ramiai, apsuptai lengvų bangų, akimis godžiai skaityti tai, kas maitina mano mintis. Mada. Šį norą visuomet stengiuosi pildyti trumpam atsiplėšusi nuo bet kokių pareigų, nors ir tai jau spėjo tapti savotiška jaudulį keliančia pareiga sau pačiai.

Atostogoms niekada nesistengiu susipakuoti viso savo gyvenimo, bet, esu įsitikinusi, net ir mažiausios lagamino detalės kiekvienai akimirkai suteikia truputį daugiau žavesio. Aš jau ruošiuosi savo saulės vonių ir paplūdimio nuodėmėms, kurioms pasirinkau stilingą maudymosi kostiumėlį ir prie jo derančią skarą. Šie rūbai yra maži, bet turbūt reikšmingiausi atostogų lagamino atributai – visai kaip akiniai nuo saulės. Vasaros kaitroje mėgstu dėvėti patogius aksesuarus, todėl jau pasirinkau šio sezono akinių nuo saulės formą ir paplūdimio skrybėlę.

Esu įsitikinusi – net ir paplūdimyje turi galioti aksesuarų taisyklė: svarbiausia, kad jie nevaržytų ir leistų jaustis laisvai. Po smėlį paprastai mėgstu braidyti basomis, bet vidurvasario kaitroje pėdų odą stengiuosi puoselėti ir paplūdimyje aviu kokią nors avalynę. Kaip ten sakoma? Mada ir prie jūros mada, todėl lagamine tarp aksesuarų stengiuosi rasti vietos ir stilingoms šlepetėms. Nemeluosiu, turiu savo slaptą ritualą ir atostogaudama vakarais kojas apaunu kompresinėmis kojinėmis. Labai griežtai rekomenduoju jas pabandyti – padėkosite pačios sau.

O dabar – apie išgyvenimo rinkinį, kurį nešiojuosi atostogų rankinėje. Mėgstu dideles rankines, kuriose telpa viskas: nuo veido priežiūros priemonių iki paplūdimio skaitinių. Savo rankinėje tradiciškai turiu visus šiandienos moters atostogų ginklus. Saulei kaitinant nesiskiriu su apsauginėmis ir drėkinančiomis grožio priemonėmis. Ištikimai naudoju rankų kremą, lūpų balzamą, o saulės glostomą odą atgaivinu šaltinio vandeniu.

Tuo tarpu visa kita rankinės dalis – pramogoms man ir mano atostogų kompanionui. Prisipažinsiu, nesu minimalizmo ir griežtos tvarkos rankinėje mėgėja. Jos turinys tikrai daugeliui primintų išgyvenimo rinkinį. Kita vertus, juk atostogaudamos ir logiką išlydime pailsėti. Taigi, šįkart Jums atrinkau ir paruošiau savo privalomą atostogų lagaminą – nebijokite puoštis.

Maudymosi kostiumėlis „Mango“, 25,99 Eur

Piniginė „Stradivarius“, 15,99 Eur

Kosmetinė „Mango“, 9,99 Eur

Rankinė „Bershka“, 17,99 Eur

Skėtis „Mango“, 15,99 Eur

Akiniai „Stradivarius“, 9,99 Eur

Skara „Bershka“, 5,99 Eur

Šlepetės „Aldo“, 34,99 Eur

Flomasteriai „Tiger“, 1 Eur

Rankų kremas „Margarita“, 1,79 Eur

Užrašų knygutė „AŠ Ikona“, 11,92 Eur

Kremas nuo saulės „Institut Esthederm“, 66,99 Eur

Knyga „Prancūzų vaikai valgo visk“, 6,92 Eur

Lūpų balzamas „EOS“, 9,96 Eur

Lūpų dažai „Chanel“, 34,95 Eur

Šaltinio vanduo „Uriage“, 5,95 Eur

Kramtomoji guma „Orbit“, 2,99 Eur

Knyga „Kuo aš dirbsiu, kai užaugsiu“, 9,99 Eur

Kūno prausiklis „AŠ Ikona“, 3,19 Eur

Skrybėlė, 5 Eur

Teniso kamuoliukai, 7 Eur

Kompresinės kojinės – kelionėms, sveikatai ir jūsų elegancijai, 23 Eur, www.pesplanus.lt

„Sip Sap“ – stilinga ir sveika beržų sula, www.sipsap.eu

„Revolut“ kortelė – nemokamiems atsiskaitymams ir pinigų išgryninimui visame pasaulyje, www.revolut.com

Tonikas „Yonka“ – kasdieniams grožio ritualams, 30 Eur

Menstruacinė taurelė „Genial Day“ – revoliucija moterų higienoje, 35 Eur, www.svelnidiena.lt

Vasarišką AŠ IKONA žurnalo numerį dar gali suskubti įsigyti prekybos vietose arba čia: http://vmgonline.lt/e-parduotuve/


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)